Місячний календар на квітень 2019 року. Повні місяці і Молодики в квітні 2019 року. Фази Місяця в квітні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць в квітні 2019 року

Місячний календар на квітень 2019 року. Повні місяці і Молодики в квітні 2019 року. Фази Місяця в квітні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць в квітні 2019 року

Фази Місяця в квітні 2019 року

Молодик в квітні 2019 року — 5 квітня 2019 року о 10 годині 50 хвилин.
Повний місяць в квітні 2019 року — 19 квітня 2019 року о 13 годині 12 хвилин.
Перша чверть в квітні 2019 — 12 квітня 2019 року о 21 годині 05 хвилин.
Третя чверть в квітні 2019 — 27 квітня 2019 року о 00 годині 18 хвилин.
Зростаючий місяць в квітні 2019 — з 6 по 18 квітня 2019 року.
Спадаючий місяць в квітні 2019 — з 1 по 4 квітня і з 20 по 30 квітня 2019 року.

Детальний місячний календар на квітень 2019 року

1 квітня 2019 року, 25-26 місячний день, спадаючий Місяць у Водолії. Позитивний настрій — ключ до успіху. Вам здаватиметься, що всі говорять лише про вас, дивляться на ваші промахи і досягнення, але це лише ілюзія. Гарний день сьогодні, вас чекає підвищення або дуже приємне знайомство.

2 квітня 2019 року, 26-27 місячний день, спадаючий Місяць в Рибах. Цього дня вам запропонують нову, стабільнішу і прибуткову посаду, але не поспішайте погоджуватися. Краще трохи почекаєте з рішенням, щоб набити собі ціну, ви цього гідні. Але не перестарайтеся, щоб «тепле містечко» не дісталося комусь іншому.

3 квітня 2019 року, 27-28 місячний день, спадаючий Місяць в Рибах. Сьогодні намагайтеся позбавитися від негативної енергії. Можлива деяка емоційна нестабільність. Одне грубе слово може розпалити конфлікт або сварку — слід проявляти обережність у висловлюваннях і вчинках. Якщо є така можливість, побудьте наодинці з собою.

4 квітня 2019 року, 28-29 місячний день, спадаючий Місяць в Овні. Не гальмуйте, а опинившись в потрібному місці у відповідний час не гальмуйте, беріть ініціативу у свої руки і доля винагородить вас. Перегляньте свій раціон, час порадувати організм вітамінами, це поліпшить загальний стан і зовнішній вигляд. Відмінний час для дієти.

5 квітня 2019 року, 29, 30-1 місячний день, новий Місяць в Овні. Гарний день для усіх справ, спрямованих на зміцнення матеріального добробуту. Сприятливий день для здійснення покупок. Намагайтеся прокинутися у гарному настрої і зберегти цей настрій до відходу до сну.

6 квітня 2019 року, 1-2 місячний день, зростаючий Місяць в Овні. Присвятіть цей день відпочинку і веселощам, сьогодні вам нічого не заважає розслабитися і пуститися в усі тяжкі. Тримайте чимдалі телефон, щоб менше відволікатися на сторонні справи і будьте обережні з м’ясом, є ризик з’їсти щось не те.

7 квітня 2019 року, 2-3 місячний день, зростаючий Місяць в Тельці. Ваша універсальність і зацікавленість багатьма аспектами життя, надасть вам безліч шансів і пропозицій, які згодом зроблять вас успішною людиною. Робота повинна приносити задоволення.

8 квітня 2019 року, 3-4 місячний день, зростаючий Місяць в Тельці. Це день непередбачених ситуацій і рішень, але не варто сильно нервувати із цього приводу, у результаті все принесе вам тільки позитивні результати. Сьогодні можна зайнятися підвищенням кваліфікації або перекваліфіковуватися взагалі, все у ваших руках.

9 квітня 2019 року, 4-5 місячний день, зростаючий Місяць у Близнюках. Сьогодні відкриються всі можливості, час утілити в життя свої давні бажання. Якщо ви творча особа, цього дня вас захлесне хвиля натхнення, не упустіть момент і скористайтеся їм на усі сто. Дуже вдалий період для любовних стосунків.

10 квітня 2019 року, 5-6 місячний день, зростаючий Місяць у Близнюках. Безглуздо шукати тих, хто винен. Хочете, щоб усе було зроблено на вищому рівні, зробіть це самі. У любові так само не все гладко, краще тримайтеся на відстані від своєї пари, щоб не зашкодити сьогодні стосункам.

11 квітня 2019 року, 6-7 місячний день, зростаючий Місяць у Раку. Це дуже результативний день, особливо сприятливий для виконання бажання, загаданого в новорічну ніч. Сьогодні все допомагатиме вам, так що наберіться терпіння і контролюйте емоції, не так просто отримати все і відразу.

12 квітня 2019 року, 7-8 місячний день, зростаючий Місяць у Раку. День прибирання. Наведіть лад у будинку, на робочому місці і в душі, позбавтеся від старих непотрібних речей і думок, життя заграє новими фарбами. Можна спробувати приготувати щось нове.

13 квітня 2019 року, 8-9 місячний день, зростаючий Місяць у Льві. Нарешті настав день, коли можна зібрати всі плоди довгого і трудомісткого процесу. Можна видихнути і не хвилюватися з дурниць, вас чекає тільки фінансова стабільність. На честь цього, порадуйте себе милою дрібничкою або вишуканою вечерею в дорогому ресторані.

14 квітня 2019 року, 9-10 місячний день, зростаючий Місяць у Льві. Подивіться по сторонах, і ви помітите, який гарний світ, скільки в ньому усього цікавого і не випробуваного вами. Не концентруйтеся тільки на роботі, всіх грошей не заробите, а життя пролітає мимо. Відволікайтеся від справ, і вам відкриється життя, повне пригод.

15 квітня 2019 року, 10-11 місячний день, зростаючий Місяць у Льві. Сьогоднішній день неймовірно активний і радісний, вас переповнять позитивні емоції і події. Якщо вам властива творча жилка, знайдіть спосіб виплеснути свої емоції в творчості, це буде шедевр.

16 квітня 2019 року, 11-12 місячний день, зростаючий Місяць в Діві. Гроші потрібно рахувати, не забувайте про це. Сьогоднішній день так і сприятиме розтратам, непотрібному шопінгу і недоречним дорогим процедурам. Контролюйте себе і свої бажання, щоб не піти по світу.

17 квітня 2019 року, 12-13 місячний день, зростаючий Місяць в Діві. Ви не зможете зосередитися і привести думки в порядок, щоб не кидатися на всі боки, попросить підказки в оточенні, або просто відкладіть ухвалення рішень на інший день. Проте в любові у вас на першому місці виявиться гармонія.

18 квітня 2019 року, 13-14 місячний день, зростаючий Місяць у Терезах. Сьогодні неймовірно легкий день, можна відкинутися на спинку стільця і відпочити від насичених днів. Цей день як — ніби пройде повз вас, Всесвіт вирішив не турбувати через дрібниці і дати час набратися сил перед новим ривком. Присвятіть час сім’ї.

19 квітня 2019 року, 14-15 місячний день, повний Місяць у Терезах. Сьогодні вас охоплять дивні бажання, не варто їх обмежувати, дайте волю почуттям і робіть те, чого так соромитеся. Іноді шуткувати навіть треба і корисно, це сприяє приливу енергії і новим результативним ідеям.

20 квітня 2019 року, 15-16 місячний день, спадаючий Місяць в Скорпіоні. Гарний день для читання книг і написання листів, для отримання і оброблення інформації, для навчання. Будьте особливо милостиві і милосердні.

21 квітня 2019 року, 16-17 місячний день, спадаючий Місяць в Скорпіоні. Цього дня всі потребуватимуть вашої допомоги і підтримки, краще не відмовляйте, може допомогти, зможете тільки ви. Навіть якщо ви витратите на це весь день, не зневіряйтеся, це краще ніж нажити ворогів і усе життя обертатися щоб не отримати ніж в спину.

22 квітня 2019 року, 17-18 місячний день, спадаючий Місяць в Стрільці. Вбік егоїзм і ідеалізацію всього навкруги. Час тверезо оцінити ситуацію і дослухатися до порад мудріших людей. Перекладіть частину обов’язків на когось ще, неможливо все тягнути на своїх плечах, та й час навчитися довіряти комусь окрім себе.

23 квітня 2019 року, 18 місячний день, спадаючий Місяць в Стрільці. Сьогодні навіть саму нелюбиму роботу намагайтеся виконувати із задоволенням, і результати не забаряться позначитися. Гарний день для підписання важливих юридичних документів, укладення контрактів. Важливо не порушувати досягнутих раніше домовленостей.

24 квітня 2019 року, 18-19 місячний день, спадаючий Місяць в Козерогу. Якщо цей день не складається вдало, якщо все валиться з рук, це означає, що терміново треба щось міняти — і швидше не в зовнішніх обставинах, а в собі. Уважно слухайте тих, хто сьогодні звертається до вас з критикою: вони допоможуть поглянути на себе тверезо, оцінити свої досягнення, можливості і ресурси.

25 квітня 2019 року, 19-20 місячний день, спадаючий Місяць в Козерогу. Вдача ходить за вами по п’ятах, досить мріяти і планувати, в цю мить починайте діяти, сьогодні все сприяє поліпшенню рівня життя. Можна легко знайти більш гідну роботу або переїхати в краще житло. Сприятливий час, щоб позбавитися від шкідливих звичок на користь корисних.

26 квітня 2019 року, 20-21 місячний день, спадаючий Місяць в Козерогу. Сьогодні неймовірно вдало пройдуть усі угоди, що не може не зачепити оточення. Щоб уберегти себе від заздрощів, не афішуйте свої досягнення, досить того, що знаєте ви, іншим це ні до чого. Можете розділити радість перемоги зі своєю половинкою.

27 квітня 2019 року, 21-22 місячний день, спадаючий Місяць у Водолії. Сьогоднішній день чудово підходить для того, щоб почати здоровий спосіб життя. Займіться оздоровленням організму і зміцненням імунітету, він потребує вашої турботи. Можете підключити рідних і друзів, невеликою компанією легше і веселіше займатися, та і мінімальний ризик закинути цю справу.

28 квітня 2019 року, 22-23 місячний день, спадаючий Місяць у Водолії. Цього дня на вас чекають нові зустрічі і знайомства. Сумувати не доведеться, вас оточать незвичайні і забавні люди, які урізноманітять ваш день і допоможуть діловою порадою. Намагайтеся поменше проводити часу будинку.

29 квітня 2019 року, 23-24 місячний день, спадаючий Місяць в Рибах. Цього дня ви будете більш розсіяні, ніж зазвичай, зберіться і почніть працювати. Не втрачайте час на пусті розмови і побутові дрібниці, цим можна зайнятися у будь-який день. Головне завдання — розібратися в методах досягнення основної мети і стрімголов кинутися у бій.

30 квітня 2019 року, 24-25 місячний день, спадаючий Місяць у Рибах. Відмінний день, щоб провести його собі на втіху, не бійтеся відмовити в допомозі, не навантажуйте себе чужими проблемами і не намагайтеся всім догодити, ви зможете завоювати повагу тільки завдяки розуму і раціональному вибудовуванню пріоритетів.

Місяць без курсу (неодружений Місяць) в квітні 2019 року

З 1 квітня 6:01 до 1 квітня 16:48
З 3 квітня 18:36 до 4 квітня 4:56
З 6 квітня 5:15 до 6 квітня 15:06
З 8 квітня 10:29 до 9 квітня 23:15
З 10 квітня 20:27 до 11 квітня 5:31
З 13 квітня 2:33 до 13 квітня 9:50
З 15 квітня 4:38 до 15 квітня 12:14
З 17 квітня 7:29 до 17 квітня 13:22
З 19 квітня 14:12 до 19 квітня 14:40
З 21 квітня 7:00 до 21 квітня 17:59
З 23 квітня 14:43 до 24 квітня 0:50
З 25 квітня 22:48 до 26 квітня 11:27
З 28 квітня 12:44 до 29 квітня 0:11

Місячний календар на квітень 2019 року. Повні місяці і Молодики в квітні 2019 року. Фази Місяця в квітні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць в квітні 2019 року

Повернутись на сторінку Місячний календар на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *