Місячний календар на грудень 2019 року. Повні місяці і Молодики у грудні 2019 року. Фази Місяця у грудні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць у грудні 2019 року

Місячний календар на грудень 2019 року. Повні місяці і Молодики у грудні 2019 року. Фази Місяця у грудні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць у грудні 2019 року

Фази Місяця в грудні 2019 року

Молодик в грудні 2019 року — 26 грудня 2019 року о 07 годині 13 хвилин.
Повний місяць в грудні 2019 року — 12 грудня 2019 року о 07 годині 12 хвилин.
Перша чверть в грудні 2019 — 4 грудня 2019 року о 08 годині 58 хвилин.
Третя чверть в грудні 2019 — 19 грудня 2019 року о 06 годині 57 хвилин.
Зростаючий місяць в грудні 2019 — з 1 по 11 грудня і 27 по 31 грудня 2019 року.
Спадаючий місяць в грудні 2019 — з 13 по 25 грудня 2019 року.

Детальний місячний календар на грудень 2019 року

1 грудня 2019 року, 5-6 місячний день, зростаючий Місяць у Водолії. Це час накопичення інформації. Краще не рватися вперед, а озирнутися назад: багато ситуацій в цю місячну добу повторюються, повертаються, як погано виконані уроки: на виправлення, доопрацювання і переробку. Продуктивні контакти з людьми новими або не занадто близькими.

2 грудня 2019 року, 6-7 місячний день, зростаючий Місяць у Водолії. Нічого не випустіть з уваги, сьогодні дуже відповідальний день, не раз вирішуватиметься ваша доля. Не виключені дрібні сварки і нерозуміння, але сьогодні вам легко вдасться впоратися з усіма проблемами. Вдалий день для любовних справ.

3 грудня 2019 року, 7-8 місячний день, зростаючий Місяць у Рибах. Ви не зможете зосередитися і привести думки до ладу, щоб не кидатися на всі боки, попросіть підказки в оточення, або просто відкладіть ухвалення рішень на інший день. Зате в любові у вас на першому місці виявиться гармонія.

4 грудня 2019 року, 8-9 місячний день, зростаючий Місяць у Рибах. Ваш настрій не на вищому рівні, постійно переслідуватиме почуття, що ви чогось не добилися або просто не встигли зробити. Не займайтеся самобичуванням, розберіться у своїх відчуттях і починайте працювати над помилками. Можливо, вам усе тільки здається.

5 грудня 2019 року, 9-10 місячний день, зростаючий Місяць у Рибах. Сьогодні прямо таки пасивний день, не рвіться у бій, тримайте всі думки і ідеї при собі, ніякого толку від них не буде. Цього дня просто пливіть за течією. Краще зробіть щось приємне для себе.

6 грудня 2019 року, 10-11 місячний день, зростаючий Місяць у Овні. Цього дня ви будете надзвичайно сприйнятливі. Щоб не псувати настрій ні собі, ні оточенню, усамітниться чимдалі від усіх. Займіться улюбленою справою, відволікіться від метушні і все стане на свої місця.

7 грудня 2019 року, 11-12 місячний день, зростаючий Місяць у Овні. Перегляньте своє коло спілкування, не варто витрачати свою енергію і силу на людей, які тягнуть вас вниз. Нехай вас оточують світлі, порядні люди, на яких можна покластися навіть у найскладнішій ситуації. Також сьогодні сприятливий час для генерального прибирання, як вдома, так і на робочому місці.

8 грудня 2019 року, 12-13 місячний день, зростаючий Місяць у Тельці. Сприятливий час щоб підвищити свій професійний рівень, відвідаєте майстер клас, конференцію або просто поспілкуйтеся з досвідченішими в цій сфері людьми. Сьогодні ви схоплюватиме все на льоту, не втратьте свій шанс і підвищення або надбавка в зарплаті не за горами.

9 грудня 2019 року, 13-14 місячний день, зростаючий Місяць у Тельці. Незважаючи на бажання побути вдома в тиші і спокої, вас охопить кругообіг зустрічей, подій і заходів. Цього дня постійний рух вимотає вас, але принесе безліч можливостей і знайомства з дуже впливовими людьми. Будьте готові до всього.

10 грудня 2019 року, 14-15 місячний день, зростаючий Місяць у Тельці. Сьогодні можете спробувати щось нове для себе, є безліч незвіданого вами, що може сильно урізноманітити нудне буденне життя. Намагайтеся рухатися в ногу з часом, знайдіть в собі сили захопитися чимось і щосили намагайтеся переплюнути себе.

11 грудня 2019 року, 15-16 місячний день, зростаючий Місяць у Близнюках. Сьогоднішній день неймовірно активний і радісний, вас переповнять позитивні емоції і події. Якщо вам властива творча жилка, знайдіть спосіб виплеснути свої емоції в творчості, це буде шедевр.

12 грудня 2019 року, 16-17 місячний день, повний Місяць у Близнюках. Цей день пройде легко і гармонійно, всі справи добре просуватимуться до своєї мети, ви без зусиль зробите все задумане, ніщо не провіщає біди. Якщо і будуть дрібні неприємності, ви їх просто не помітите.

13 грудня 2019 року, 17-18 місячний день, спадаючий Місяць у Раку. Ранок буде насичений ніжними і романтичними моментами, впродовж дня вас дивуватимуть усі. До вечора все стане навіть нудне, але це не привід нудьгувати, порадуйте самі близьких і улюблених приємними несподіванками, повірте, це буде навіть радісніше, ніж отримувати подарунки.

14 грудня 2019 року, 18-19 місячний день, спадаючий Місяць у Раку. Сьогодні день засвоєння і поглинання енергії Космосу. Найбільш сприятливий час для налагодження і відновлення контактів, в пошуку однодумців. Подзвоніть старим друзям. Надайте підтримку тим, хто її потребує. Цього дня можна багато що поправити в людських відносинах, повернути життя до кращого.

15 грудня 2019 року, 19-20 місячний день, спадаючий Місяць у Льві. Сьогодні приділіть час всяким дрібницям, які на перший погляд несуттєві, але незабаром ви не зможете впоратися з ними. Сприятливий час розібратися в стосунках з протилежною статтю і внести корективи, почуття заграють по-новому.

16 грудня 2019 року, 20-21 місячний день, спадаючий Місяць у Льві. Не дивиться на те, що є у інших і не заздріть, навчіться цінувати те, що є у вас. Сьогодні можливі конфлікти в сім’ї із-за фінансових питань. Не скупіться, іноді можна порадувати себе приємними покупками, не все ж життя збирати гроші.

17 грудня 2019 року, 21-22 місячний день, спадаючий Місяць у Діві. Начебто і не поганий день, але приділяйте увагу своєму здоров’ю. Цілий день вас переслідуватиме слабкість і знесилення, можливо, це початок якоїсь хвороби, а можливо, просто перевтома. Сходіть на масаж або в SPA-салон, якщо немає такої можливості, поваляйтеся вдома у ванні і розслабтеся.

18 грудня 2019 року, 22-23 місячний день, спадаючий Місяць у Діві. День призначений для великих і серйозних справ, які обов’язково мають бути продумані і сплановані заздалегідь, — в цьому випадку успіх практично гарантований. Можна вирушати в поїздки і подорожі.

19 грудня 2019 року, 23 місячний день, спадаючий Місяць у Діві. Дотримуйтеся міри в усьому, не варто займатися суперництвом і лізти з шкіри геть, щоб комусь довести свою правоту. Сьогодні ви будете трохи спонтанні, тому легко погодитеся на будь-які експерименти. Це піде вам на користь, нарешті ви переконаєтеся у своїй силі.

20 грудня 2019 року, 23-24 місячний день, спадаючий Місяць у Терезах. День любові, творчості, спонтанності і радості буття, Будьте до себе уважні, проявляйте альтруїзм, але не розслабляйтеся. Період сприятливий для ділових переговорів — ви зможете порозумітися з оточенням. Милосердя і співчуття сьогодні просто потрібні.

21 грудня 2019 року, 24-25 місячний день, спадаючий Місяць у Терезах. Сьогодні вас охоплять дивні бажання, не варто їх обмежувати, дайте волю почуттям і робіть, чого так соромитеся. Іноді пустувати навіть треба і корисно, це посприяє приливу енергії і новим результативним ідеям.

22 грудня 2019 року, 25-26 місячний день, спадаючий Місяць у Скорпіоні. Кращий день для важливих, довготривалих проектів і далеких поїздок. Справи, розпочаті в цей період, вдаються якнайкраще. Наступного такого шансу доведеться чекати цілий місяць. Прислухайтеся до кожного сказаного слова. Це допоможе вам упізнати свій шлях, свою долю, зрозуміти своє призначення в житті.

23 грудня 2019 року, 26-27 місячний день, спадаючий Місяць у Скорпіоні. Сьогоднішній день просто штовхає вас вирішити усі справи, складені в довгий ящик. Але стежте за процесом з незвичайною скрупульозністю, щоб не втратити нічого цінного і точно зрозуміти, в чому була затримка.

24 грудня 2019 року, 27-28 місячний день, спадаючий Місяць у Стрільці. Сьогодні зірки сприятимуть тим, хто чітко знає, чого хоче, і вміє правильно планувати свої дії. Намагайтеся направити свою енергію в творче русло: не слід обмежувати себе в отриманні нових вражень. Вбирайте інформацію, діліться досвідом, спілкуйтеся.

25 грудня 2019 року, 28-29 місячний день, спадаючий Місяць у Стрільці. Сьогодні велика вірогідність того, що хтось ставитиме вам палиці в колеса. Не варто стрімголов кидатися у бій, будьте хитріші і розумніші, знайдіть спосіб добитися свого в обхід супротивника. В іншому, сьогодні тихий і спокійний день.

26 грудня 2019 року, 29, 1-2 місячний день, новий Місяць в Козерогу. Відмінний день для покупок, спілкування, поїздок, а також для читання книг і спокійних роздумів.

27 грудня 2019 року, 2-3 місячний день, зростаючий Місяць в Козерогу. Хаос. Усе навкруги валитиметься з рук, усі дії не принесуть потрібного результату, люди будуть сприймати вас не так як хотілося б. Здається, світ перекинувся з ніг на голову, але це лише ілюзія, просто ви не в дусі.

28 грудня 2019 року, 3-4 місячний день, зростаючий Місяць у Водолії. День, в якому потрібні обережність і уважність при виконанні будь-якої справи. Не кидайте розпочате, обов’язково доводіть усе до кінця. Цей час пробудження прихованих резервів, перетворення природи людини. Для того, щоб скористатися такою силою, потрібно бути абсолютно чистим духовно.

29 грудня 2019 року, 4-5 місячний день, зростаючий Місяць у Водолії. Сьогодні неймовірно легкий день, можна відкинутися на спинку стільця і відпочити від насичених днів. Цей день ніби пройде повз вас, Всесвіт вирішив не турбувати через дрібниці і дати час набратися сил перед новим ривком. Присвятіть час сім’ї.

30 грудня 2019 року, 5-6 місячний день, зростаючий Місяць у Водолії. Передостанній день місяця, і не останній за своїм значенням, це день спокус. Сьогодні може статися найнеймовірніше, навіть те, чого ви від себе не чекаєте, будьте пильні до ілюзій. Доля занадто непередбачена сьогодні і неясно куди заведе вас вибрана доріжка.

31 грудня 2019 року, 6-7 місячний день, зростаючий Місяць у Рибах. Кращий день для важливих, довготривалих проектів і далеких поїздок. Усі справи, розпочаті в цей період, вдаються якнайкраще. Прислухайтеся до кожного сказаного слова. Це допоможе вам упізнати свій шлях, свою долю, зрозуміти своє призначення в цьому житті.

Місяць без курсу (неодружений Місяць) в грудні 2019 року

З 2 грудня 14:27 до 3 грудня 9:10
З 5 грудня 10:14 до 5 грудня 21:44
З 7 грудня 17:01 до 8 грудня 9:29
З 10 грудня 3:13 до 10 грудня 18:47
З 12 грудня 7:12 до 13 грудня 1:23
З 14 грудня 17:56 до 15 грудня 5:56
З 17 грудня 0:10 до 17 грудня 9:16
З 19 грудня 10:07 до 19 грудня 12:04
З 21 грудня 13:45 до 21 грудня 14:57
З 23 грудня 5:27 до 23 грудня 18:34
З 25 грудня 13:18 до 25 грудня 23:45
З 27 грудня 23:02 до 28 грудня 7:20
З 30 грудня 12:24 до 30 грудня 17:41

Місячний календар на грудень 2019 року. Повні місяці і Молодики у грудні 2019 року. Фази Місяця у грудні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць у грудні 2019 року

Повернутись на сторінку Місячний календар на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *