Місячний календар на червень 2019 року. Повні місяці і Молодики в червні 2019 року. Фази Місяця в червні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць в червні 2019 року

Місячний календар на червень 2019 року. Повні місяці і Молодики в червні 2019 року. Фази Місяця в червні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць в червні 2019 року

Фази місяця в червні 2019 року

Молодик в червні 2019 року — 3 червня 2019 року о 12 годині 01 хвилину.
Повний місяць в червні 2019 року — 17 червня 2019 року о 10 годині 30 хвилин.
Перша чверть в червні 2019 — 10 червня 2019 року о 07 годині 59 хвилин.
Третя чверть в червні 2019 — 25 червня 2019 року о 11 годині 46 хвилин.
Зростаючий місяць в червні 2019 — з 4 по 16 червня 2019 року.
Спадаючий місяць в червні 2019 — 1, 2 червня і з 18 по 30 червня 2019 року.

Детальний місячний календар на червень 2019 року

1 червня 2019 року, 27-28 місячний день, спадаючий Місяць у Тельці. День загалом не дуже сприятливий, треба намагатися позбавитися від негативної енергії. Замисліться про свої помисли. Зробіть підтримку тим, хто її потребує. Загострюється «інстинкт натовпу», низькі інстинкти, тому не варто наслідувати свої пориви і потурати бажанням.

2 червня 2019 року, 28-29 місячний день, спадаючий Місяць у Тельці. Гарний день для реєстрації шлюбу, для відкриття своєї справи. Намагайтеся займатися тільки такою роботою, яка приносить вам задоволення. Добре відвідати салон краси, перукарню.

3 червня 2019 року, 29, 30-1 місячний день, новий Місяць у Близнюках. Кращий день для відвідування храму і для посиленої молитви і гірший — для планування. Можна вирушати в поїздки і подорожі.

4 червня 2019 року, 1-2 місячний день, зростаючий Місяць у Близнюках. Це день бездіяльності і відпочинку від метушні. Не звертайте уваги на докори і нерозуміння, відгородіться від усіх і, усамітнившись, приведіть в порядок свій моральний стан. Завтра у вас буде такий прилив сил, що ви переробите не лише справи, що накопичилися, а й майбутні.

5 червня 2019 року, 2-3 місячний день, зростаючий місяць у Раку. Цілий день вас переслідуватимуть сварки зі своєю сім’єю, краще йдіть від конфліктів і намагайтеся не нагнітати і без того складну ситуацію в домі. Варто перетерпіти деякий час і все повернеться у своє русло, а доки побережіть нервові клітини.

6 червня 2019 року, 3-4 місячний день, зростаючий Місяць у Раку. Сьогодні вам належить витримати масу випробувань, не всі вони добре закінчаться, але не варто засмучуватися, це тільки зміцнить вас. Взагалі спробуйте сьогодні все сприйняти з почуттям гумору і вірте у свій успіх, розраховувати можна тільки на себе.

7 червня 2019 року, 4-5 місячний день, зростаючий Місяць у Льві. Візьміть за звичку стримувати свій гнів і роздратування, навіть якщо праві ви — вмійте поступитися. У іншому день нейтральний, можна зайнятися будь-якими справами, сьогодні не буде перемог і програшів, усе пройде буденно і навіть нудно.

8 червня 2019 року, 5-6 місячний день, зростаючий Місяць у Льві. Як би ні було важко, не припиняйте боротися, вам треба трохи зменшити свій запал і прислухатися до думки оточення, але не сходіть з обраної стежки. У любовних справах також не все гладко, якщо ви бачите що поруч не ваша людина, відпустіть її і доки не зациклюйтеся на серйозних стосунках.

9 червня 2019 року, 6-7 місячний день, зростаючий Місяць у Діві. Напруга так і витає в повітрі, не варто сьогодні займатися доленосними справами і приймати важливі рішення, із-за загострення пристрастей можете допустити істотну помилку. Влаштуйте краще романтичний вечір з коханою людиною, посидіть в тихій і приємній атмосфері.

10 червня 2019 року, 7-8 місячний день, зростаючий Місяць у Діві. Дотримуйтеся міри в усьому, не варто займатися суперництвом і лізти з шкіри, щоб комусь довести свою правоту. Сьогодні ви будете трохи спонтанні, тому легко погодитеся на будь-які експерименти. Це піде вам на користь, нарешті ви переконаєтеся у своїй силі.

11 червня 2019 року, 8-9 місячний день, зростаючий Місяць у Терезах. На перший план варто поставити сьогодні дружні стосунки. Треба знайти час і поспілкуватися з вірними друзями, ви багато що втрачаєте, присвячуючи життя роботі і дому. Озирніться, світ швидко міняється, роки відлітають, намагайтеся встигнути порадіти життю.

12 червня 2019 року, 9-10 місячний день, зростаючий Місяць у Терезах. Звичайнісінький, нічим не примітний день. Сьогодні не чекайте вражень і емоцій, усе пройде досить таки монотонно, що приведе до великої втоми, ніж в активний день. Нічого нового ні на роботі, ні вдома, може це до кращого.

13 червня 2019 року, 10-11 місячний день, зростаючий Місяць в Скорпіоні. Не звертайте уваги на сумнівні заходи і дії з боку оточення, сконцентруйтеся на досягненні власних цілей. Прикладіть максимум зусиль і зірки допоможуть вам у ваших стараннях, що в найближчому майбутньому зробить вас успішною людиною.

14 червня 2019 року, 11-12 місячний день, зростаючий Місяць у Скорпіоні. Сьогодні можете спробувати щось нове для себе, є безліч незвіданого вами, що може сильно урізноманітити нудне буденне життя. Намагайтеся рухатися в ногу з часом, знайдіть в собі сили захопитися чимось і щосили намагатися переплюнути себе.

15 червня 2019 року, 12-13 місячний день, зростаючий Місяць у Скорпіоні. Безперечно магічний і непередбачуваний день, ви і не помітите, як більшість проблем, що крають вашу душу, вирішаться самі собою. Близькі люди сьогодні дивуватимуть, колеги по роботі радувати гарними новинами, справжнє чаклунство сьогодні захопить вас.

16 червня 2019 року, 13-14 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці. Сьогодні велика вірогідність того, що хтось ставитиме вам палиці в колеса. Не варто стрімголов кидатися у бій, будьте хитріші і розумніші, знайдіть спосіб добитися свого в обхід супротивника. У іншому, сьогодні тихий і спокійний день.

17 червня 2019 року, 14-15 місячний день, повний Місяць у Стрільці. Сьогодні приділіть час всіляким дрібницям, які на перший погляд несуттєві, але як снігова грудка зростають, і незабаром ви не зможете впоратися з ними. Сприятливий час також розібратися в стосунках з протилежною статтю і внести корективи, почуття заграють по-новому.

18 червня 2019 року, 15-16 місячний день, спадаючий Місяць у Козерогу. Сьогодні можна подавати позов до суду і призначати слухання у справі, якщо ви абсолютно впевнені у своїй правоті. Ідея, що народилася сьогодні, може бути легко реалізована на практиці, якщо прикласти до її реалізації хоч би мінімум зусиль.

19 червня 2019 року, 16-17 місячний день, спадаючий Місяць в Козерогу. Начебто і не поганий день, але приділіть увагу своєму здоров’ю. Цілий день вас переслідуватиме слабкість і знесилення, можливо, це початок якоїсь хвороби, а можливо, просто перевтомилися. Сходіть на масаж або в SPA -салон, якщо немає такої можливості, поваляйтеся вдома у ванні і розслабтеся.

20 червня 2019 року, 17-18 місячний день, спадаючий Місяць у Водолії. Сьогодні все пройде спокійно і гладко, ніяких конфліктів, сварок і пліток. Відмінний день щоб провести час з дитиною, якщо немає своєї, можна відвідати друзів з дітьми або поїхати в дитячий будинок, порадувати когось увагою і турботою. Сьогодні все складеться найкращим чином.

21 червня 2019 року, 18-19 місячний день, спадаючий Місяць у Водолії. Сьогодні керуйтеся розумом, а не почуттями. Не варто починати нові справи, краще доведіть до розуму існуючі, цього дня, також, небажано приймати доленосні рішення, ви не зможете вирішити як краще зробити.

22 червня 2019 року, 19 місячний день, спадаючий Місяць у Водолії. Сьогодні вам здаватиметься, що вдача ходить слідом за всіма, окрім вас. Насправді в цьому є доля правди, але ви зможете знайти вихід з будь-якої ситуації і обіграти все кращим чином для себе. Не нехтуйте дружбою, зараз її нелегко знайти і зберегти.

23 червня 2019 року, 19-20 місячний день, спадаючий Місяць у Рибах. Впродовж дня можливе знесилення, краще не приймати доленосних рішень, а присвятіть день новим знайомствам і пошуку потрібних контактів. Набуті сьогодні друзі залишаться на тривалий час.

24 червня 2019 року, 20-21 місячний день, спадаючий Місяць у Рибах. Це прекрасний день щоб розібратися в собі і вписатися в ритм життя. Ви зможете зрозуміти, чи правильні цілі ставите перед собою і як бути далі. Прагніть до здійснення бажань і мрій.

25 червня 2019 року, 21-22 місячний день, спадаючий Місяць у Овні. Вдалий час, щоб привести все до ладу: душу, будинок, справи. Розробіть план і чітко його дотримуйтеся, і послідовно прийдете до наміченої мети, не витрачаючи сил на непродумані і непотрібні дії.

26 червня 2019 року, 22-23 місячний день, спадаючий Місяць в Овні. Поєднуйте несумісне і ви досягнете успіху в новій галузі. Це принесе вам визнання, успіх і багатство, нарешті можна буде працювати тільки для себе, а не на злого дядечка. Сьогодні у вас вийде все задумане, не бійтеся йти в нове життя.

27 червня 2019 року, 23-24 місячний день, спадаючий Місяць у Овні. Сприятливий час, щоб удосконалити своє тіло. Можна записатися на групові тренування, займатися вдома або просто більше часу проводити активно. У стосунках з близькими теж можна обзавестися новими правилами або традиціями, це тільки зблизить вас.

28 червня 2019 року, 24-25 місячний день, спадаючий Місяць у Тельці. Обов’язково зважте всі свої рішення. Сьогодні саме той день, коли треба «сім разів відміряти, один — відрізати». Не варто займатися бізнесом, але прекрасний час для прогулянок в нових місцях.

29 червня 2019 року, 25-26 місячний день, спадаючий Місяць у Тельці. День повний несподіваних вчинків з боку близьких. Хтось намагатиметься перекласти на ваші плечі свої обов’язки, але не варто тягнути чужу ношу, вам досить свого клопоту. Вмійте вчасно відмовити, неважливо наскільки близька вам людина.

30 червня 2019 року, 26-27 місячний день, спадаючий Місяць у Близнюках. Сьогодні відмінний день. Можна робити що завгодно, все піде на благо. Хочте, змініть роботу, можна місце проживання або друзів, а можете просто приділити час собі і подумати про сенс життя. Сьогодні для вас відкриті всі двері.

Місяць без курсу (неодружений місяць) в червні 2019 року

З 2 червня 0:53 до 2 червня 13:48
З 4 червня 17:42 до 4 червня 18:17
З 6 червня 16:10 до 6 червня 22:16
З 8 червня 23:23 до 8 червня 23:45
З 10 червня 14:01 до 11 червня 2:29
З 12 червня 17:15 до 13 червня 6:02
З 14 червня 21:46 до 15 червня 11:03
З 17 червня 10:31 до 17 червня 18:13
З 19 червня 13:19 до 20 червня 4:00
З 21 червня 16:02 до 22 червня 16:01
З 25 червня 1:10 до 25 червня 4:38
З 27 червня 9:51 до 27 червня 15:32
З 29 червня 20:38 до 29 червня 23:09

Місячний календар на червень 2019 року. Повні місяці і Молодики в червні 2019 року. Фази Місяця в червні 2019 року. Зростаючий і спадаючий місяць в червні 2019 року

Повернутись на сторінку Місячний календар на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *