Місячний календар 2018. Фази місяця. Місячні дні

Місячний календар 2018. Фази місяця. Місячні дні

Людина, яка живе за ритмами Місяця, гостро реагує і на всі природні ритми. Вона усвідомлює і абсолютне єднання, і стан «золотої середини», їй знайоме відчуття потоку.
Місячний календар дає людині можливість розширити свою свідомість та усвідомити себе. Це вміння дивитися чужими очима і чути чужими вухами. Нічого зайвого, ніяких «відсебеньок», повна вписанність, впаянність у світ. Мудрість, яка нічого не руйнує.

Повний місячний цикл має двадцять вісім днів. Місяць росте і спадає, але завжди залишається на небі, заливаючи Землю ночами своїм чарівним і мінливим світлом, а його магічний вплив на наші емоції ніколи не припиняється. Причиною змін нашого настрою, а відповідно, й причиною подій, пов’язаних з такими змінами, є саме Місяць. Проходячи крізь території знаків зодіаку, він активізує різні планети, утворюючи з ними напружені, гармонійні, творчі і кармічні аспекти.
Ближче до зміни місячних фаз потрібно бути уважніше й акуратніше. Зміна фаз завжди хворобливий, стресовий момент: дуже різко змінюється характер фізичної дії місяця, а також характер космічної енергії та інформації, що випромінюється на Землю. Люди стають неврівноваженими, підвищується гострота емоційного сприйняття світу. Підготуйте себе до цього заздалегідь, щоб не бути захопленим зненацька. Коли знаєш про істинну причину свого несприятливого стану, впоратися з ним набагато легше.

Місячний календар на січень 2018 року

Місячний календар на лютий 2018 року

Місячний календар на березень 2018 року

Місячний календар на квітень 2018 року

Місячний календар на травень 2018 року

Місячний календар на червень 2018 року

Місячний календар на липень 2018 року

Місячний календар на серпень 2018 року

Місячний календар на вересень 2018 року

Місячний календар на жовтень 2018 року

Місячний календар на листопад 2018 року

Місячний календар на грудень 2018 року

Місячний календар 2018. Фази місяця. Місячні дні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.