Методика фен-шуй «квітка персика»

Методика фен-шуй «квітка персика»

Ви коли-небудь бачили, як квітне персик? Ніжні рожеві пелюстки колишуться від легкого дотику вітерця і ваблять чарівним ароматом… Точнісінько жіноче серце, що сумує за справжньою любов’ю!
Якщо «любити хочеться, але не виходить»: відповідного об’єкту на горизонті не спостерігається, — час посилити сферу романтичних стосунків і активізувати пошук другої половинки. І допоможе в цьому формула, яка називається «Квітка персика», або по-китайськи — «тао-хуа». «Квітка персика» — це ефективна методика фен-шуй, що розкриває сексуальну енергію жінки на кшталт квіткових пелюсток і залучає до цієї квітки гідних прихильників. Вже через декілька тижнів після активізації «квітка персика» може принести довгождані плоди — зустрітись з коханою людиною, розпочати партнерські стосунки і навіть шлюб!
Фактично «квітка персика» є поєднанням китайського «тваринного» гороскопу і сторін світу за фен-шуй. Тому, щоб розрахувати свою формулу любові, вам знадобиться китайський календар. Втім, ви напевно і так знаєте, в рік якої тварини за китайським гороскопу ви народилися. Тільки пам’ятайте, що Новий рік за східним календарем настає не 1 січня, а трохи пізніше — в період з 21 січня до 20 лютого. Дізнатись точний початок свого року ви можете в таблиці 1. Наприклад, ви народилися 2 лютого 1972 року. Ви знаєте, що 1972 рік — рік Щура, проте, як видно з таблиці, він настав тільки 15 лютого, значить, ви народилося в рік Кабана.

Тепер ми повинні згрупувати усіх тварин китайського гороскопу трійками — в чотири групи. Кожній групі відповідатиме ще одна тварина (так званий «покровитель персика»), а також певний сектор будинку, активізацією якого ми і займемося. Свою групу ви можете визначити у таблиці.

Як бачите, якщо ви народилися 2 лютого 1972 року, від Щура вам все одно нікуди не подітися — адже саме він протегуватиме в амурних справах усім, хто народився в рік Кабана, Кролика і Кози.

Активізація «квітки персика»

Третій крок на шляху до особистого щастя — активізація «квітки персика». Для цього у відповідній зоні квартири необхідно поставити вазу з певною кількістю кольорів певного кольору, а також посилити цю зону зображенням або фігуркою вашого «покровителя персика».

Наприклад, народженим в рік Кабана вазу з кольорами треба буде поставити в північному секторі будинку, а поряд з вазою «поселити» маленького симпатичного крисенятка. Квіти можуть бути будь-якими, залежно від сезону, — головне, щоб вони потрапляли в необхідний тон.
Отже, народжені в рік Мавпи, Щури і Дракона повинні віддати перевага білим і жовтим кольорам (наприклад, нарцисам або ромашкам) у кількості 2, 5 або 8 штук. Якщо ви народилися в рік Тигра, Коня або Собаки, ставте у вазу сині або блакитні квіти (наприклад, іриси) у кількості 1, 3 або 4 штук. Змії, Півні і Бики нехай прикрасять будинок червоними або фіолетовими кольорами (троянди, піони, айстри), при цьому у букеті повинно бути 3, 4 або 9 квіток. Якщо ж вам протегують Кабан, Кролик або Коза, у вашій вазі повинно бути 6 або 7 білих або блакитних кольорів. Стежте за тим, щоб квіти завжди були свіжими. І не забудьте про зображення «покровителя персика»! Його роль може зіграти м’яка іграшка.

Як працює «квітка персика»?

Якщо ви все зробите правильно, то незабаром відчуєте, як «квітка персика» почне наповнювати вас енергією. Ви станете більш охоче спілкуватися з протилежною статтю, і чоловіки почнуть виявляти до вас все більшу цікавість. «Квітка персика» допомагає тільки самотнім серцям. Якщо ви вже маєте партнера, то «квітка» може привести до зрад в шлюбі і зруйнувати ваш союз. Тому, як тільки ви відчули, що зустріли єдиного і неповторного, не спокушайте долю і приберіть «квітку персика» від гріха чимдалі.

Методика фен-шуй «квітка персика»

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *