Манекі-неко — кіт удачі

Манекі-неко — кіт удачі

Якщо ви хочете, щоб у будинку оселилися щастя й вдача, скористайтеся магічною силою Манеки-неко — милим японським талісманом, що зображує кішку з піднятою лапкою. У перекладі з японського «манеки-неко» означає «запрошуюча кішка». І запрошує вона виняткове благополуччя, як душевне, так і матеріальне.

Легенда про появу фарфорових котиків

Час появи цього симпатичного талісмана відноситься до XVI—XVII ст.
Одна з головних легенд розповідає, як одного разу деякий пан сховався в грозу під деревом неподалік від храму. Під струменями дощу він раптом помітив, що йому наполегливо махає лапою кіт священика. Пан пішов за котом і буквально в наступну секунду в дерево, під яким він ховався, вдарила блискавка.
Незабаром пан, який щасливо врятувався, і священик храму стали друзями, а сам храм дуже розбагатів. Коли кіт священика помер, то на честь його і був зроблений перший манеки-неко.
В наші дні фарфорових котиків, що солодко мружаться, — один із найпопулярніших символів фен-шуй — можна зустріти і вдома, і в офісі, і в магазинах, і в інших громадських місцях. І всюди ці кішки виконують свою головну функцію — притягають щастя і відганяють невидимих злих духів.

Різноманітність манекі-неко

При виборі «ваблячої кішки» слід приділяти увагу її лапам, кольору і тим атрибутам, які доповнюють фігурку.
Так, якщо у манеки-неко піднята права лапка, то це означає, що талісман притягує деякі матеріальні блага, гроші і вдачу. Нерідко до цієї лапки прив’язують записки з бажаннями, в надії, що вони виконаються якнайскоріше.
Якщо кішка стоїть з піднятою лівою лапкою, то вона притягує вдачу в нематеріальній сфері, наприклад вигідних партнерів, нових друзів, однодумців.
Іноді у манеки-неко бувають піднятими обидві лапки. Це теж прекрасно — вона вабить все гарне, як матеріальне, так і нематеріальне.

Кольорова гамма та її значення

Колір теж грає величезне значення для манеки-неко. Традиційно цей талісман фарбували відразу в три кольори: білий, чорний і рудий. Як відомо, така трибарвна кішка — символ удачі.
Якщо ж вас на даний час цікавить виключно матеріальне благополуччя, то придбайте манеки-неко, в якому одночасно є присутнім червоний, золотий і білий — грошова трьохкольорність.
Можна обрати манекі-неко в одній колірній гаммі. Головне, знати значення кольорів.

Жовтий — колір здоров’я, допомагає впоратися з хворобою.

Білий — добрий початок і духовна чистота, потрібний для розвитку духу.

Червоний — охороняє домівку, захищає від злого втручання.

Рожевий — принаджує любов і романтику.

Синій (блакитний) — для надбання спокою і життєвої мудрості.

Рудий (бежевий) — залучення вдачі як такої.

Чорний — відганяє поганих людей і погані події, охороняє від зла.

Золотий — залучає гроші і грошову вдачу в усьому.

Кішка з різними атрибутами

Знову ж таки, традиційно на шиї у більшості манеки-неко є нашийник і висить дзвоник. Він і вдачу притягає, і негатив відлякує.
Інші кішки тримають в лапках монету — золотий кабан. Ця монета сприяє матеріальному благополуччю.
Якщо в лапах у манеки-неко затиснуто віяло, то ця «гламурна» киця покликана відлякувати негатив і відганяти негативну енергію.
Брязкальця або японська «неваляшка» — дарума — для прискорення виконання бажань.
Посудина з гарбуза притягує здоров’я і везіння.
Квітуча гілка сакури — для залучення любові, а всякі фрукти — для успішного зачаття.
А ще можна зустріти манеки-неко з веслом! Весло означає залучення успіху в усіх справах і нових починах.

Правильне розташування талісмана

Дуже важливе манеки-неко правильно розташувати і «всадити». Ця мила кішечка обов’язково повинна сидіти на червоній подушечці або хоч би шматочку червоної тканини, оскільки червоний колір асоціюється з щастям.

У Японії манеки-неко найчастіше саджають на вході в приміщення — щоб талісман притягав удачу ззовні. Якщо ж манеки-неко у вас «домашній» котик, то його слід «всадити»мордочкою до дверей — в цьому випадку він притягатиме все гарне у будинок, а не «відводити» з будинку.
Для більшого посилення грошової енергії манеки-неко можна посадити в грошовий горщик, а навкруги насипати додаткові монети.
Для втомлених від самотності людей прекрасний варіант — парні манеки-неко. Ці забавні «двійнята» відганяють самотність і символізують удачу. Правда, необхідно, щоб в парному варіанті котики помахували різними лапками.

Манекі-неко — кіт удачі

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *