Любовний прогноз для Терезів на 2019 рік

Любовний прогноз для Терезів на 2019 рік

Купідон просочує стріли не лише любовним зіллям, але і ревнивим відваром — запишіть прихильників у бібліотеку, нехай перечитають п’єсу про Отелло, і перестануть вас підозрювати.

Терези 1 декади (24 вересня-3 жовтня). Беріть ініціативу у свої міцні руки, і стосунки з прихильниками заграють новими фарбами. Не вірите? А ви поцікавтеся у Жовтого Земляного Кабана, що саме він припас для вас на 2019 рік. Знайомства будуть щоденними, і одне іншого романтичнее. У РАЦС краще йти восени — і пейзаж красивий, і у весільному вбранні вихованцям Венери буде нежарко.

Терези 2 декади (4 жовтня-13 жовтня). Половинка бродить поруч, і Терезам залишилося купити бінокль, можна і театральний — зустріч в культурному місці, що може бути романтичнее?! Для серйозних стосунків підходять літні місяці, а навесні 2019 року можна насолодитися холостим життям, з парубочими вечорами або дівич-вечорами. Якщо народження діточок не входить у ваші плани, не гуляйте по капустяних грядках.

Терези 3 декади (14 жовтня-23 жовтня). Кабан втомився попереджувально хрюкати, але Терези як наступали на знайомі граблі, так і продовжують наставати. Заспокойтеся, і займіться укладом особистого життя — прихильники навіть в РАЦС вас проводять, якщо дізнаються, що ви закохалися. Половинка може зустрітися де завгодно, але Купідон віддає перевагу затишній атмосфері — ходите частіше в кафе, там і знайдете щастя.

Любовний прогноз для Терезів на 2019 рік

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *