Любовний прогноз для Стрільців на 2019 рік

Любовний прогноз для Стрільців на 2019 рік

Нові зустрічі, яскраві знайомства — цього добра в рік Жовтого Кабана буде з лишком, і деякі Стрільці навіть втомляться від нескінченних романів.

Стрільці 1 декади (23 листопада — 1 грудня). Купідон обожнює знаки вогню, адже він такий же стрілець, як і ви. Але в рік Кабана не можна промахуватися, інакше армія прихильників збільшиться удвічі, і ви заплутаєтеся в численних романах. Висновок — Стрільці повинні навчитися контролювати процес. Запишіться в школу флірту, і любовних пригод — заняття розпочнуться із сьогоднішнього дня.

Стрільці 2 декади (2 грудня — 12 грудня). Протилежна стать божеволіє після знайомства із Стрільцями — це дивовижно, але в 2019 році вогняним знакам треба побоюватися ревнивих і настирних прихильників. Залицяльники то двері сердечками замалюють, то клумбу обірвуть, і накидають квітів в усьому під’їзді.

Стрільці 3 декади (13 грудня — 21 грудня). У рік Жовтого Земляного Кабана Стрільцям доведеться купувати сейф, і ховати в нього паспорт — прихильники вирішили не відступати і відвести вас в РАЦС. Спробуйте, раптом вам сподобається спілкуватися з реєстраторкою, адже вона пані непогана і навіть буває милою. Але якщо холосте життя дорожче, фліртуйте з тими, хто любить вільні стосунки без зобов’язань.

Любовний прогноз для Стрільців на 2019 рік

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *