Любовний прогноз для Скорпіонів на 2019 рік

Любовний прогноз для Скорпіонів на 2019 рік

Кабан розжене і суперників, і настирних прихильників — Скорпіонам у 2019 році дістануться наймиліші, красивіші і виховані залицяльники.

Скорпіони 1 декади (24 жовтня — 2 листопада). У особистому житті Скорпіонів все добре. Але головні сюрпризи Кабан залишив на осінні місяці — вихованці Плутона конкуруватимуть із учителями першого вересня, адже усі букети подарують вам. Правда, в РАЦС вас не заманиш, та і що там робити, якщо прихильники і так у ваших ніг (носіть тапочки, щоб не відтоптати поклонникам вуха).

Скорпіони 2 декади (3 листопада — 12 листопада). Викресліть із любовного списку докучливих залицяльників, і займіться особистим життям. Купідон в рік Жовтого Земляного Кабана ваш кращий друг і вірний помічник, хоча водні створіння і без нього справляються. Змайструйте чарівний лук із стрілами і тренуйтеся на прихильниках, водночас перевірите їх на міцність і моральну стійкість.

Скорпіони 3 декади (13 листопада — 22 листопада). У рік Жовтого Кабанчика чарівним Скорпіонам доведеться придбати більше париків — аж надто багато навколо нервових суперників, що мріють вчепитися із ревнощів у ваше волосся. Але краще домовитеся із залицяльниками, щоб вони влаштовували романтичні побачення в темних кімнатах без всяких там свічок — тоді вас точно ніхто не розсекретить.

Любовний прогноз для Скорпіонів на 2019 рік

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *