Любовний прогноз для Овнів на 2019 рік

Любовний прогноз для Овнів на 2019 рік

Закохуйтеся, цілуйтеся, створюйте сім’ї, але будьте уважніші — Купідон в рік Земляного Кабана літає в плащі-невидимці, і химерує за повною програмою.

Овни 1 декади (21 березня — 30 березня). Жовтий Хрюша не проти романів і легковажних зв’язків, але Овни повинні пам’ятати — двері в пологових будинках в 2019 році розкрити і лелеки не сплять. Так що, якщо у ваших планах немає одруження, слід дотримуватися елементарної обережності. А вихованцям Марса, у яких досі не виходило завести дитинча, повезе — зірки склалися ідеально.

Овни 2 декади (31 березня — 10 квітня). Цікавий Кабан засунув рожевий п’ятачок у ваш особистий щоденник і довідався, що Овни мріють про світлу любов. Немає проблем — обранець вже протягнув руку, і ось-ось натисне на дзвінок. Не підкачайте і причепуріться — в нове життя в новому спокусливому наряді. Не забудьте віддячити друзям — в 2019 році саме вони зведуть вас із половинкою.

Овни 3 декади (11 квітня — 20 квітня). Не розсиджуйтеся на двох стільцях — прихильників в рік Кабана у вас багато, але вибір зробити доведеться. Голос серця поганий порадник, аж надто ви вразливі — довіртеся родичам, вони знайдуть відповідну пасію. Якщо ж половинка вже є, відновіть стосунки і влаштуйте черговий медовий місяць — почуття заграють, адже Купідон стріляє і в сімейні пари.

Любовний прогноз для Овнів на 2019 рік

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *