Любовний прогноз для Левів на 2019 рік

Любовний прогноз для Левів на 2019 рік

Любов це не лише романтичні прогулянки під місяцем, і ніжні зітхання на лавці — Левам треба розібратися у власних почуттях, і зробити, нарешті, вибір.

Леви 1 декади (24 липня — 2 серпня). Ховайте кігтики і не гарчіть — в рік Кабана на любовному небосхилі сяятиме сонечко, а всі суперники поховаються по кутах. Але не шукайте пригод на свою шикарну гриву, і намагайтеся кокетувати тільки з неодруженими прихильниками — дивишся, і у ваше сердечко потрапить стріла Амура, і Жовтий господар 2019 року стане свідком на весіллі.

Леви 2 декади (3 серпня — 13 серпня). Діставайте ключик від свого сердечка — в рік Жовтого Кабанчика вам не уникнути зустрічі з половинкою. Правда, спершу пані, або кавалера серця доведеться обрати — прихильників греблю гати, і один іншого красивіше. Але вже влітку 2019 року Леви зможуть врегулювати ситуацію — повз палац одруження ви точно не пройдете, так що, шукайте наряд по фігурі.

Леви 3 декади (14 серпня-23 серпня). Леви і перед дзеркалом гадали, і до магів-екстрасенсів ходили, а обранця все не видно. У 2019 році ситуація різко зміниться, і Кабан влаштує справжній кастинг. Прислухайтеся до інтуїції — поряд з половинкою внутрішній голос неодмінно прохрюкає весільний марш. І, до речі, шукайте коханого серед вогняних знаків — щоб нудьги в сімейному житті не було.

Любовний прогноз для Левів на 2019 рік

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *