Любовний прогноз для Козерогів на 2019 рік

Любовний прогноз для Козерогів на 2019 рік

Козерогів чекають незвичайні і красиві романтичні стосунки. Тільки не піддайтеся чарам усіх прихильників — залиште при собі парочку залицяльників, та і фліртуйте на здоров’я.

Козероги 1 декади (22 грудня — 31 грудня). Поглядайте на небо — в рік Кабана зірки падають щодня, і ви можете загадувати самі незвичайні бажання. Замовте принца на кораблі з яскраво-червоними вітрилами, або принцесу на бобах. Не забувайте, що у Купідона свій сценарій, і він може поміняти плани, і направити Козерогів прямо в РАЦС.

Козероги 2 декади (1 січня — 10 січня). Сервіруйте стіл — ось-ось до вас являться свати з пляшкою самогону. Не погоджуйтеся відразу, а дочекайтеся солідного калиму — просить з десяток вівців. А поросят не замовляйте — Кабан образиться. Лелеки прилетять на першу вимогу, але спочатку обладнайте дитячу по вищому розряду, і пошукайте освічену і культурну няньку.

Козероги 3 декади (11 січня — 20 січня). Бути серцеїдами приємно, але в рік Земляного Кабана ваша чарівність може зіграти злий жарт. Сусіди посивіли, спостерігаючи бої ревнивих прихильників. Переїжджайте в інше місто, міняйте зовнішність і починайте нове життя. Коли почуєте гуркіт, поросяче повискування, і ляскання крил Купідона, насторожиться — це ваша половинка скаче.

Любовний прогноз для Козерогів на 2019 рік

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *