Любовний прогноз для Близнюків на 2019 рік

Любовний прогноз для Близнюків на 2019 рік

Бійтеся Купідона — він візьметься за вас серйозно. Рожеві окуляри доведеться викинути — прихильників багато, а половинка одна, головне, не помилитися у виборі.

Близнюки 1 декади (21 травня — 30 травня). Ось і відгримів марш Мендельсона, і прихильники витирають слізки, в надії поглядаючи на вікна — залицяльники не вірять, що чарівні знаки повітря зав’язали з тусовками, і вирішили вести нудне сімейне життя. Хрюша і сам у сумнівах — Близнюкам важко розлучитися з фліртом, але ви намагайтеся (рядом людина, яка зробить вас щасливими).

Близнюки 2 декади (31 травня — 10 червня). У рік Кабана Близнюкам захочеться звернутися по допомогу до пластичного хірурга — ну ніякого спокою від прихильників немає. Проте від лелек нова зовнішність не врятує — вони вже близько, так що, прощайтеся з розвеселим життям. І не підморгуйте тамаді на весіллі — половинка вам дістанеться ревнива, ще залишить ведучого без волосся, доведеться доплачувати.

Близнюки 3 декади (11 червня — 21 червня). Відбулося диво — вам надокучили легковажні романи. Невже гульнемо на весіллі? Нічого подібного — обережні Близнюки обходять РАЦСи стороною, і віддають перевагу цивільному шлюбу. Є проблемка — вільні стосунки можуть затягнути в сімейне болото, і вам сподобається підкорятися партнерові, тому краще відразу купить обручки, щоб потім не витрачатися.

Любовний прогноз для Близнюків на 2019 рік

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *