Любовний гороскоп на 2019 рік для Тельців

Любовний гороскоп на 2019 рік для Тельців

Легкий флірт не для Тельців — Жовтий Кабан за серйозні стосунки, і не потерпить легковажності і безладності, так що, усі освідчуються в коханні і біжать в РАЦС!

Тельці 1 декади (21 квітня-30 квітня). Купуйте темні окуляри — ваші очі так сильно блищать від любові, що оточення приймає вас за ходячий світлофор. Але пропозицію руки і серця краще робити в осінні місяці, а доки поспілкуйтеся з Кабаном — у Жовтого красеня великий досвід в сердечних справах. Ну, і квартирку для побачень підшукайте — в 2019 році на хороми і палаци знижки.

Тельці 2 декади (1 травня — 10 травня). Машину в новий гараж і збирайтеся знайомитися з майбутніми родичами — в 2019 році все серйозно, та і ваша улюблена половинка вже змучилася від цивільних стосунків. І поглядайте іноді в небеса — за хмаринками причаїлися лелеки, а вже ці непередбачувані пташки можуть скинути згорток, що пищить, у будь-який момент.

Тельці 3 декади (11 травня — 20 травня). Займайте чергу в палац одруження — туди кинулися всі Тельці, і в рік Жовтого Кабана в РАЦСах не проштовхнутися. Весілля краще грати далеко від дому, інакше примчаться прихильники. Випробовувати коханого на міцність в 2019 році зірки не радять — ваша мила половинка ревнує до всього, що рухається (вставте сірники в очі, щоб ненавмисно не підморгнути лівому залицяльникові).

Любовний гороскоп на 2019 рік для Тельців

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *