Любовний гороскоп на 2018 рік

Любовний гороскоп на 2018 рік

Правити 2018 роком буде наймиролюбніша, відданіша, інтелектуальна і справедлива тварина — Собака. У зв’язку з тим, що стихією року стане Земля, якості правителя року проявляться з подвійною силою. Основним закликом Собаки для усього людства є необхідність шанувати традиції, зміцнювати сімейні узи, бути поблажливим і прощати кривдників.
Тільки благі наміри!
Слід пам’ятати, що Собака може бути не тільки миролюбним, а й бійцівським. Саме тому багатьом доведеться боротися за сімейне щастя, доводячи свою вірність і проявляючи завзятість. Проте досягати мети нечесними шляхами астрологи категорично не радять. Інакше можна тільки посилити ситуацію або втратити свою любов назавжди.
Ті, хто для досягнення бажаного оберуть праведні шляхи і стануть діяти з чистими помислами, проявляючи благородство, зможуть набути душевного спокою. Благі наміри допоможуть прокласти дорогу у безхмарне майбутнє, наповнене виключно радісними подіями. Благородні вчинки дозволять не тільки зміцнити позиції на «любовних фронтах», а й перетворити стосунки з партнером в справжню казку.
Астрологи передрікають посилення потоків любовної енергії, яка поступатиме на Землю в другому півріччі. Тому, починаючи з липня, намагайтеся не пускати любовні справи і проблеми у вільне плавання. Навпаки, рекомендується посилено працювати над зміцненням стосунків з коханим. Для цього частіше проявляйте турботу і ніжність, всіляко виявляйте свою глибоку прихильність до партнера. А багаті плоди ви обов’язково зберете наприкінці року.

Пошук обранця

Для людей, які знаходяться в пошуку своєї другої половини, дуже важливо розглядати на цю роль кандидатів, яким властиві такі риси, як порядність і лояльність. Ідеальний варіантом стане знайомство з майбутнім супутником життя, народженим в рік Собаки. З такою людиною високі шанси на створення міцного союзу, який може привести до щасливого шлюбу.
Окрім вказаних якостей, кандидат на роль обранця, з яким ви забажаєте побудувати стосунки, на момент знайомства має обов’язково бути вільний. Причому в першу чергу це стосується духовної свободи. Адже деякі люди, розлучившись з партнером, упродовж тривалого часу можуть страждати і продовжувати жити минулим. Не можна заводити роман тим, хто ще не звільнився від вантажу минулого. Собака не сприяє подібним зв’язкам і всіляко їх засуджує.
Визначившись з вибором коханого, не слід квапити події. Нехай все йде своєю чергою. Ви зможете краще впізнати партнера, оцінити серйозність його намірів і зробити відповідні висновки. Собака не любить поспіху, він закликає зважувати будь-яке рішення — особливо це стосується такого відповідального кроку, як вибір другої половини. Відразу починати жити разом з обранцем покровитель року теж не рекомендує. Краще почекати пару-трійку місяців.

Для тих, хто перебуває в шлюбі

Сімейним парам Собака надасть блискучу можливість вивести стосунки на новий, глибший в чуттєвому плані рівень. Подружжя зможе краще відчувати потреби один одного. Поліпшення торкнуться не тільки платонічного аспекту. Інтимні стосунки також стануть більш насиченими і яскравими. Тандем духовності і фізичної близькості дозволить збагатити сімейне життя загалом.

Щоб зберегти ідилію в сімейному вогнищі, в нього необхідно регулярно підкидати «дрова». «Пальним» для підтримки вогню можуть стати ласкаві слова, освідчення в коханні, відкрита демонстрація почуттів, підтримка і взаєморозуміння. А ось прояв ревнощів, особливо прихованих, господарю року дуже не сподобається. Ревнивці, по-перше, навряд чи доб’ються позитивного результату, по-друге, зможуть легко поставити під удар відношення з коханим.
Стосунки на стороні Собака не те, що не схвалить — він може суворо покарати зрадника за неповагу до шлюбу. Сімейні традиції, турбота, взаємоповага і любов — тільки ці чинники здатні стати надійною фортецею для щасливого існування в 2018 році. Ті, хто не встоїть перед спокусами, можуть сильно пошкодувати про своє «злочинне захоплення». З’ясування стосунків з коханою людиною, швидше за все, уникнути не вдасться. Та й вірогідність розлучення дуже висока.

Народження дітей

Істотно зміцнити шлюб і незареєстровані стосунки допомагає народження дитини. 2018 рік якнайкраще підходить для цього. Якщо ви давно виношуєте плани про продовження роду, не потрібно мати сумніви. Головне — щоб процес відбувався з обопільної згоди. Тоді малюк народиться і виросте в ласці і любові. Парам, які вирішать завести дитину в 2018 році, Собака подарує безліч щасливих хвилин і допомагатиме в усьому.

Розлучення під забороною!

Покласти край кризі сімейних стосунків дозволяє шлюборозлучний процес — так багато хто вважає. Звичайно, коли спільне життя не ладнається навіть після докладених зусиль, такий вихід є найбільш сприятливим для обох. Але не в 2018 році! Важливо перетерпіти негативний період. Можливо, врятувати стосунки ще вдасться. Якщо ж ви твердо впевнені в правильності рішення про розлучення, почекайте до 2019 року, коли на престол зійде лояльніший до подібних речей Кабан.
У гороскопі у представників практично усіх знаків зодіаку 2018 рік відмічений як період зміцнення і збереження стосунків, відновлення довіри між партнерами, пошуку шляхів для прояву любовних почуттів. Якщо піти наперекір Собаці, можуть виникнути складнощі в особистому житті. Приймаючи рішення про розрив союзу з коханим, слухайте власне серце. Якщо воно схвалює ваш вибір, доцільніше роз’їхатися з партнером. Але офіційно оформити розлучення рекомендується в 2019 році.
У питаннях, що стосуються почуттів до обранця, Собака закликає бути розсудливим і терплячим. Завдяки прояву цих якостей в 2018 році вдасться не тільки навести лад у своєму особистому житті, а й стати по-справжньому щасливою людиною. Потрібно тільки проявити трохи завзятості, завжди дотримуватися «собачих законів», не дозволяючи негативу контролювати ваш розум.
Правити 2018 роком буде наймиролюбніша, відданіша, інтелектуальна і справедлива тварина — Собака. У зв’язку з тим, що стихією року стане Земля, якості правителя року проявляться з подвійною силою. Основним закликом Собаки для всього людства є необхідність шанувати традиції, зміцнювати сімейні узи, бути поблажливим і прощати кривдників.

Любовний гороскоп на 2018 рік Овен

Любовний гороскоп на 2018 рік Тілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Близнюки

Любовний гороскоп на 2018 рік Рак

Любовний гороскоп на 2018 рік Лев

Любовний гороскоп на 2018 рік Діва

Любовний гороскоп на 2018 рік Терези

Любовний гороскоп на 2018 рік Скорпіон

Любовний гороскоп на 2018 рік Стрілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Козоріг

Любовний гороскоп на 2018 рік Водолій

Любовний гороскоп на 2018 рік Риби

Любовний гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *