Любовний гороскоп на 2018 рік Водолій

Любовний гороскоп на 2018 рік Водолій

У 2018 році зірки обіцяють Водоліям зустріч, яку багато людей чекають практично все життя, а вона так і не трапляється. Цей рік для представників знаку може стати доленосним, що спричинить кардинальні зміни в любовній сфері. Щоб ця зустріч дійсно стала їх долею, Водоліям доведеться докласти немало зусиль і здолати деякі перешкоди. Але потім все станеться якнайкраще — міцне взаємне почуття і шикарне щасливе весілля.
У першому півріччі Водоліям вдасться налагодити стосунки з близькими людьми, не витративши на це великих зусиль. Особливо це стосується тих, у кого є присутньою давня образа на одного ыз близьких приятелів. Можливо, цей приятель візьме ініціативу у свої руки і запропонує з’ясувати обставини, що призвели до сварки.
Проте деяким Водоліям доведеться самим шукати шляхи до примирення. Як би то не було, все складеться якнайкраще — зустріч відбудеться і відверта розмова примирить сторони. Але існує один нюанс. Якщо сторони, що примирилися, пов’язані не тільки дружбою, а й зацікавленістю в певному проекті, Водолії ризикують з’явитися в невигідному світлі. Приятель може подумати, що на примирення з ним пішли тільки заради врегулювання певних питань. Водоліям слід діяти тонко і делікатно.
Взаємовідносини з обранцем впродовж перших 4 місяців року не зміняться. У сімейних і вільних Водоліїв запанує повна ідилія в стосунках, підкріплених абсолютною довірою. А ті Водолії, які не мали постійного партнера спочатку року, навесні вже насолоджуватимуться ласкою і турботою супутника життя. Причому друга половинка знайде Водолія і завоює його любов самостійно.
У літні місяці зірки почнуть випробовувати Водоліїв на предмет міцності їх почуттів. Втім, підопічні знаку самі спровокують виникнення цієї ситуації — поводитимуться авторитарно по відношенню до партнера, дозволять собі деякі вільності. А обранець, навпаки, щосили намагатиметься зберегти рівновагу і стабільність в стосунках.

У червні у коханого не залишиться терпіння. У зв’язку з цим він заслужено пред’явить Водолію претензії з приводу його поведінки. Але Водолій і не подумає визнати себе винним, у нього знайдеться маса аргументів і спростувальних аргументів на свій захист. Аж до серпня Водолії не зможуть визнати свої помилки — відчуватимуть образу і можуть проявляти агресію. Якщо вони не виправлять ситуацію, є велика вірогідність розриву стосунків. Прийняти самостійне рішення все одно доведеться. Від цього залежатиме подальша доля.
Не можна сказати, що восени проблема повністю зникне, в усякому разі, ситуація стабілізується. Водолій і друга половина намагатимуться налагодити стосунки. До вільних Водоліїв повернеться весняна закоханість, у них з’явиться новий обранець або повернеться колишній партнер. Але, на відміну від весняної ситуації, завойовувати увагу і любов доведеться вже Водолію.

Читайте любовний гороскоп на 2018 для інших знаків зодіаку

Любовний гороскоп на 2018 рік Овен

Любовний гороскоп на 2018 рік Тілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Близнюки

Любовний гороскоп на 2018 рік Рак

Любовний гороскоп на 2018 рік Лев

Любовний гороскоп на 2018 рік Діва

Любовний гороскоп на 2018 рік Терези

Любовний гороскоп на 2018 рік Скорпіон

Любовний гороскоп на 2018 рік Стрілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Козоріг

Любовний гороскоп на 2018 рік Риби

Любовний гороскоп на 2018 рік Водолій

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *