Любовний гороскоп на 2018 рік Терези

Любовний гороскоп на 2018 рік Терези

У 2018 році представників знаку Терези чекають доленосні події. Хтось зможе досягти успіху, не докладаючи до цього особливих зусиль, а деяким — зовсім не знадобиться напружуватися — щастя і зміни на краще буквально звалятися на голову. Варто відмітити, що результат вирішення будь-якого питання, залежатиме виключно від самих Терезів, а вдача посміхнеться тільки у тому випадку, якщо бажання і можливості матимуть рівний коефіцієнт.
На самому початку 2018 року Терези отримають несподівані вісті про близьких людей. Їм стане відомо, хто для них є справжнім і відданим другом, а хто тільки хоче здаватися таким. Також з’ясуються деякі факти про тих, хто потайки намагався доставити Терезам неприємності, називаючи себе вірним другом.
І тільки друга половина порадує Терезів тим, що є щиро люблячою людиною. Спільна подорож, яка може відбутися в цей період, вийде захоплюючою і на рідкість романтичною. Ніякі перешкоди не завадять Терезам добре провести час зі своїм супутником життя.
У лютому і березні друга половина зверне увагу на мовчазний і задумливий настрій Терезів. Після чого з її боку послідують допити з пристрастю на предмет інформації, про яку Терезам стало відомо на початку року. Терези, у свою чергу, будуть вимушені наполегливо мовчати, оскільки відверті розмови на цю тему можуть привести до небажаних наслідків.
З приходом травня до натиску другої половини додасться і натиск зі сторони близьких родичів і деяких друзів, які так само звернуть увагу на Терезів. Витримати такий тиск Терези зможуть тільки у тому випадку, якщо продовжуватимуть тримати інформацію таємно від усіх. Терезам буде нелегко. Адже на образи і докори оточення, вони так і не зможуть гідно відповісти.
Друга половина почне шантажувати Терезів розривом стосунків і навіть зробить деякі кроки до цього. Але у Терезів не буде іншого виходу, вони будуть вимушені мовчати і миритися з таким станом речей. Інакше виникне реальна загроза погіршення ситуації.
З настанням літнього періоду ситуація кардинально зміниться — усім близьким людям стане зрозуміла причина такого тривалого і наполегливого мовчання Терезів. Родичі і друзі проситимуть пробачення, будуть безмірно вдячні за таку делікатну поведінку. Що стосується другої половини, Терези не стануть перешкоджати їй в досягненні мети відносно розриву стосунків. Терези не захочуть загострювати ситуацію у зв’язку зі своєю величезною втомою від піврічного тиску зі сторони оточення.

До листопада 2018 року усі розбіжності і занепокоєння залишаться позаду. Ситуація в стосунках з коханою людиною стабілізується. Терези почуватимуть себе трохи депресивними із-за пережитих подій, але загалом ніяких хвилювань більше не передбачається. З’явиться перспектива зміцнення сімейних стосунків за рахунок внесення в них елементу новизни і свіжості. Терези, не пов’язані узами шлюбу, почнуть із задоволенням розглядати кандидатів для створення міцних і тривалих стосунків.

Читайте любовний гороскоп на 2018 для інших знаків зодіаку:

Любовний гороскоп на 2018 рік Тілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Близнюки

Любовний гороскоп на 2018 рік Рак

Любовний гороскоп на 2018 рік Лев

Любовний гороскоп на 2018 рік Діва

Любовний гороскоп на 2018 рік Скорпіон

Любовний гороскоп на 2018 рік Стрілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Козоріг

Любовний гороскоп на 2018 рік Водолій

Любовний гороскоп на 2018 рік Риби

Любовний гороскоп на 2018 рік Терези

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *