Любовний гороскоп на 2018 рік Скорпіон

Любовний гороскоп на 2018 рік Скорпіон

Цього року у Скорпіонів не виникне ніякої невизначеності стосовно кого кохати. Це відноситься не тільки до людей, вільних від шлюбних уз, а й до тих, хто перебуває в шлюбі. Скорпіонам трапиться нагода перевірити щирість почуттів обранця. Залежно від результатів перевірки вони зможуть що-небудь змінити у своєму житті або зміцнити вже наявні взаємовідносини.
Проводити перевірку на щирість слід вже спочатку січня. Це пов’язано з тим, що перешкодою може стати погіршення стану здоров’я, внаслідок чого Скорпіонам доведеться займатися цим питанням. Можливо, з’явиться легка депресія і втома, яка завадить нормальному сприйняттю дійсності.
Сторонні зв’язки з протилежною статтю, якщо такі є, необхідно припинити, а сімейну ситуацію — стабілізувати. Партнер поставить питання руба: «Або абсолютна вірність, або шлюб розривається»! Скорпіон, у свою чергу, повинен застосувати силу свого дару переконання, щоб йому повірили.
Якщо ж «гріхи» все-таки є, доведеться обов’язково розкаятися. При цьому потрібно переконати обранця в тому, що з вашого боку такого ніколи не повториться. Якщо Скорпіон по-справжньому любить свого супутника життя, тоді зможе впоратися з цим нелегким завданням. Друга половина зможе пробачити і знову довіритися Скорпіонові.
Дещо напружена ситуація складеться в квітні, що спричинить загострення взаємовідносин з близькими родичами — братами, сестрами, дітьми, батьками. Звинувачення з підозрами обрушаться на Скорпіона звідусіль. Йому доведеться доводити свою невинність, наводити аргументи, щоб знову завоювати довіру оточення.
З другою половиною не виникне жодних проблем. Звичайно, без дрібних сварок не минеться, але загалом Скорпіон не порушить ці обіцянки. Супутник життя остаточно довіриться вам, що призведе до повного взаєморозуміння. Ситуація настільки стабілізується, що Скорпіон трохи занудьгує і почне вибудовувати плани відносно дрібного флірту з симпатичним представником протилежної статі. Зірки не рекомендують Скорпіонові вплутуватися в таку інтригу і порушувати обіцянки. Це може привести до небажаних наслідків і навіть повного розриву стосунків.

В осінні місяці увага Скорпіона сконцентрується на дружніх стосунках. Йому усіма силами доведеться оскаржувати кожне рішення, прийняте відносно нього приятелями. Можливо, Скорпіон був неправий в будь-яких ситуаціях, наговорив зайвого — все це йому слід визнати і просити вибачення. Інакше відновлення дружніх стосунків буде під знаком питання.
На горизонті сімейних стосунків так само почнуть виникати деякі складнощі. Що стане цьому причиною, сказати важко. Іноді сам Скорпіон буде неправий. А іноді обранець стане проявляти агресію. У Скорпіона з’явиться два виходи — припинити стосунки або залагоджувати конфлікт власними силами. Така напружена ситуація продовжиться аж до кінця року. Скорпіону доведеться обирати між пошуком нового супутника і збереженням сімейного вогнища будь-якими способами.

Читайте любовний гороскоп на 2018 для інших знаків зодіаку:

Любовний гороскоп на 2018 рік Овен

Любовний гороскоп на 2018 рік Тілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Близнюки

Любовний гороскоп на 2018 рік Рак

Любовний гороскоп на 2018 рік Лев

Любовний гороскоп на 2018 рік Діва

Любовний гороскоп на 2018 рік Терези

Любовний гороскоп на 2018 рік Стрілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Козоріг

Любовний гороскоп на 2018 рік Водолій

Любовний гороскоп на 2018 рік Риби

Любовний гороскоп на 2018 рік Скорпіон

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *