Любовний гороскоп на 2018 рік Риби

Любовний гороскоп на 2018 рік Риби

Рік принесе Рибам неймовірне везіння в любовних справах. Якщо в інших життєвих сферах і відбуватимуться деякі труднщі, то в любовній сфері — все чудово і безхмарно. Як у сімейних, так і у вільних представників знаку передбачається повна ідилія в стосунках з другою половинкою. Самотні Риби в зимовий період можуть зустріти людину, що притягає їх не тільки фізично. Ця людина виявиться для Риб легкою в спілкуванні.
Зірки закликають представників знаку Риби уважніше придивитися до нових знайомих, щоб не впустити свого щастя. Зимовий період стане вкрай сприятливим, здійсняться всі задумки. Ніяких перешкод на шляху до досягнення успіху не передбачається.
Після сприятливого зимового періоду навесні Рибам ще більше почне везти в сердечних справах. Зі сторони близьких родичів послідують підтримка і схвалення всіх починів. Якщо Риби, не пов’язані сімейними узами, взимку помиляться у виборі партнера, весняні місяці нададуть гарну можливість усе виправити. Розлучення з партнером пройде без загострення ситуації, сторони прийдуть до повного взаєморозуміння і приймуть остаточне рішення про розлуку.
Навесні зросте шанс на те, що доленосна зустріч все ж відбудеться і стосунки з новим партнером почнуть інтенсивно розвиватися. Єдине, що може завадити їх успішному розвитку — егоїстичні вчинки зі сторони Риб. Звичайно, важко уявити, що Риби можуть так поводитися, але вірогідність існує. Це слід враховувати, проявляючи максимальну лояльність до оточення.
Літом зірки передбачають виникнення бажань, що стосуються зміни обстановки, і надають можливість відправитися в тривалу подорож. Рибам залишається тільки обрати шлях напряму — прийняти запрошення від далеких родичів або від старих приятелів, які проживають за кордоном. А друга половина агітуватиме Риб за спільну поїздку на шикарний курорт. У супутника життя виникне гостре бажання залишитися з вами наодинці, відправившись в романтичну подорож.

Восени до Риб прийде втома. Як би це дивно не звучало, але такі ситуації іноді трапляються. Рибам буде потрібен відпочинок, який надасть можливість відволіктися і все спокійно обміркувати. І тут не виникне жодних проблем — супутник життя зрозуміє вас і з легкістю відпустить «на свободу». Зірки не рекомендують Рибам зловживати довірою другої половини, щоб не викликати підозр і нарікань.
Ближче до кінця року у Риб налагодяться стосунки практично в усіх сферах життя. Вибір подарунків до Нового року для близьких перетвориться на захоплююче заняття, тим більше що з фінансового боку не виникне ніяких труднощів. Напередодні новорічного свята Риби спільно зі своїм партнером приймуть важливе рішення, яке стосується їх подальших планів на майбутнє. Рішення, до якого вони прийдуть, сильно порадує і вселить упевненість в завтрашньому дні.

Читайте любовний гороскоп на 2018 для інших знаків зодіаку:

Любовний гороскоп на 2018 рік Овен

Любовний гороскоп на 2018 рік Тілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Близнюки

Любовний гороскоп на 2018 рік Рак

Любовний гороскоп на 2018 рік Лев

Любовний гороскоп на 2018 рік Діва

Любовний гороскоп на 2018 рік Терези

Любовний гороскоп на 2018 рік Скорпіон

Любовний гороскоп на 2018 рік Стрілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Козоріг

Любовний гороскоп на 2018 рік Водолій

Любовний гороскоп на 2018 рік Риби

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *