Любовний гороскоп на 2018 рік Рак

Любовний гороскоп на 2018 рік Рак

Цього року зірки обіцяють Ракам отримання всього того, про що вони мріяли. Ті, у кого були проблеми в сімейних стосунках, зможуть легко їх вирішити. А тим, хто знаходиться в пошуку супутника життя, трапиться прекрасна нагода знайти партнера для створення міцних і перспективних стосунків.
Родичі і приятелі надаватимуть допомогу в досягненні мети. Іноді, звичайно, можуть виникати деякі розбіжності, але Ракам без зусиль вдасться знайти компроміс. У зв’язку з тим, що Раки зможуть здолати всі перешкоди, в душі у них не залишиться ніяких негативних спогадів. Тільки любов, взаєморозуміння і турбота оточуватимуть Раків в 2018 році. Вчинки, здійснені близькими людьми в зимовий період, дадуть зрозуміти, що вас люблять щиро і віддано.
Вільні від шлюбних уз Раки зустрінуть потенційного претендента для створення міцних і тривалих стосунків. Ця зустріч, швидше за все, станеться в колі друзів або родичів. І навіть якщо у Раків не зав’яжуться романтичні стосунки з новим знайомим, все одно, він стане для нього як мінімум приятелем. Особливо вдача супроводжуватиме тих, хто вирішить відправитися в романтичну подорож, яка виявиться незабутньою.
У травні можуть статися неприємні зміни в сімейних стосунках. Ракам, з властивою їм сприйнятливістю, здасться, що світ навколо них забарвився в найпохмуріші тони. Особливо засмутить той аспект, що підтримку родичів і друзів отримати не вийде. Але Рак і сам не забажає посвячувати кого-небудь у свої проблеми.
Неприємних ситуацій, пов’язаних із з’ясуванням одвічних питань : «Хто правий?» і «Що робити?», Ракам в цей період не уникнути. Крім того, всі спірні ситуації супроводжуватимуться надмірним сплеском емоцій і, нерідко, сльозами. Підтримку Раки знайдуть в особі одного зі своїх приятелів, який буде вкрай засмучений неприємностями, що сталися, і докладе максимальні зусилля до їх усунення.

З настанням літніх місяців життя знову увійде до звичного русла. До Раків повернеться загальна підтримка і розуміння. Романи з протилежною статтю, які сталися в зимовий період, отримають своє продовження в літні місяці. У разі тривалої подорожі Раки зможуть повною мірою отримати задоволення від спілкування з коханою людиною.
Осінь подарує приємні спогади про події, які сталися в травневі дні. На якусь мить Раки пошкодують, що цей період минув. Підопічні знаку гаряче цінуватимуть любов зі сторони близьких людей, яким відплатять тією ж монетою. Спочатку зими може виникнути ситуація, коли від Раків знадобиться допомога для кого-небудь з його приятелів. Відмова в допомозі стане верхом невдячності.

Читайте любовний гороскоп на 2018 для інших знаків зодіаку:

Любовний гороскоп на 2018 рік Овен

Любовний гороскоп на 2018 рік Тілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Близнюки

Любовний гороскоп на 2018 рік Лев

Любовний гороскоп на 2018 рік Діва

Любовний гороскоп на 2018 рік Терези

Любовний гороскоп на 2018 рік Скорпіон

Любовний гороскоп на 2018 рік Стрілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Козоріг

Любовний гороскоп на 2018 рік Водолій

Любовний гороскоп на 2018 рік Риби

Любовний гороскоп на 2018 рік Рак

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *