Любовний гороскоп на 2018 рік Лев

Любовний гороскоп на 2018 рік Лев

Залежно від уміння ловити удачу і підлаштовуватися під події, Левів в 2018 році чекає нищівний успіх або повний крах. Зірки обіцяють відсутність людей і ситуацій, закритих для розуміння. Все буде гранично простим і ясним. В січні у Левів з’явиться прекрасна можливість налагодити взаємовідносини з близькими людьми, але для цього слід навчитися розуміти знамення, що посилаються долею.
Для Левів не складе особливих труднощів зрозуміти хід думок і істинні наміри родичів і приятелів. Вони рішуче діятимуть, досягаючи своєї мети. Жодна з перешкод не зможе їм протистояти. Самі ж Леви здивуються, наскільки легко їм дається спілкування з оточенням, які не посміють виступити проти їх слова. Все це стосується виключно особистих і дружніх взаємовідносин.
Що ж до професійної діяльності, тут Левів чекає велику кількість конфліктних ситуацій і конкурентної боротьби за право бути першим. Астрологи рекомендують бути обережніше з новими знайомими протилежної статі. Вони можуть переслідувати непристойні цілі. Левам не варто вирішувати питання, пов’язані з авантюрами у сфері особистих взаємовідносин.
Перше півріччя пройде відносно спокійно. Як у колі друзів, так і в сімейних стосунках буде присутня стабільність. Але Левам не варто зловживати довірою свого супутника життю, навпаки, необхідно робити йому належну увагу і вникати в суть його проблем. Якщо Леви піддадуться спокусі зав’язати стосунки на стороні, це може закінчитися розривом шлюбних уз.
З приходом літніх місяців у Левів виникне серйозна загроза сімейним стосункам. Яка подія конкретно станеться і що стане причиною цьому, сказати важко, але у будинку любові символічного гороскопу Левів досить точно простежується загроза особистому щастю. У дружніх взаємовідносинах, навпаки, для Левів усе складеться прекрасно. Старі перевірені друзі не підведуть, зможуть підставити плече в необхідний момент.

Перешкоди у Левів можуть виникнути і у сфері професійної діяльності, але вірні друзі завжди будуть поруч і при першій необхідності допоможуть, як словом, так і справою. Крім того, в літній період Левів чекає приємне знайомство, засноване на взаємовигідних інтересах. Згодом діловий зв’язок може обернутися міцною дружбою.
Восени у Левів почнуть налагоджуватися стосунки, які стосуються освіти і кар’єри. У особистих стосунках також настане стабільність і навіть з’явиться елемент новизни і свіжості. В домі запанує щонайповніша ідилія. Незв’язані сімейними узами Леви, нарешті, зустрінуть довгоочікуваного претендента для створення міцних і тривалих стосунків.

Читайте любовний гороскоп на 2018 для інших знаків зодіаку:

Любовний гороскоп на 2018 рік Овен

Любовний гороскоп на 2018 рік Тілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Близнюки

Любовний гороскоп на 2018 рік Рак

Любовний гороскоп на 2018 рік Діва

Любовний гороскоп на 2018 рік Терези

Любовний гороскоп на 2018 рік Скорпіон

Любовний гороскоп на 2018 рік Стрілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Козоріг

Любовний гороскоп на 2018 рік Водолій

Любовний гороскоп на 2018 рік Риби

Любовний гороскоп на 2018 рік Лев

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *