Любовний гороскоп на 2018 рік Козоріг

Любовний гороскоп на 2018 рік Козоріг

Рік вогняного півня для Козорігів обіцяє бути спокійним і стабільним, як в сердечних справах, так і в дружніх стосунках. Особливо порадує прекрасна атмосфера сімейних взаємовідносин, які протікають рівно і без загострень. Приємна метушня, турботи і клопіт чекають тільки тих, хто призначив одруження на 2018 рік. Весільна урочистість пройде прекрасно, без всяких затримок і на рідкість розкішно.
Що стосується Козорігів, які не пов’язані сімейними узами, знайти відповідного партнера для міцних і тривалих стосунків в 2018 році навряд чи вдасться. Зірки рекомендують бути уважніше при знайомстві з представниками протилежної статі. Адже на доленосну зустріч з єдиною і неповторною людиною Козоріги можуть розраховувати не раніше наступного року. Звичайно, у самотніх Козорігів з’явиться безліч приємних знайомих, з деякими з яких зав’яжуться ближчі стосунки, але довгоочікуваної зустрічі, на жаль, не передбачається.
Спочатку роки багато сил і часу Козоріги віддаватимуть професійній діяльності, що спричинить невдоволення зі сторони другої половини. Обстановка в сім’ї загостриться, що трохи розладнає Козорігів. Зірки рекомендують не відсторонятися від вирішення цієї ситуації, а з’ясувати всі питання негайно.
З приходом весняних місяців у Козорігів, вільних від сімейних уз, почнуться романтичні пригоди. У поле їх зору потрапить деяка приваблива особа протилежної статі, яка привертатиме увагу і всіляко провокувати Козорігів на рішучі дії. Варто відмітити, що ні Козоріг, ні новий знайомий не будуть зацікавлені в тривалих стосунках.
Початок вказаним стосункам покладе загальна зацікавленість в результаті якого-небудь проекту і спільна робота на взаємовигідних умовах. В період першого повного місяця, який станеться 12 січня, деяка невідома сила може кинути Козорігів в обійми цієї людини. Все станеться само собою. Здаватиметься, що навіть сили природи допомагають з’єднати цих людей разом і сприяють розпалюванню пристрасті в їх серцях. Ні у Козоріга, ні у його партнера не буде ніякої можливості протистояти такому збігу обставин.

Якщо описана вище ситуація станеться з сімейними Козорігами, неприємностей, швидше за все, уникнути не вдасться. Друга половина почне підозрювати Козоріга в невірності. Бурхливих сцен, сліз і з’ясувань стосунків не передбачається, проте Козоріги повною мірою відчують на собі неповагу і презирство партнера. Іноді їм неприємно навіть повертатиметься додому.
Зірки рекомендують підопічним цього зодіакального знаку розлучитися з обранцем внаслідок згасання почуттів. Але, якщо ви любите його по-справжньому, усіма силами спробуйте влагодити ситуацію і вимолити пробачення. У разі вибору Козорігами другого варіанту рекомендовано виїхати великою компанією на природу. Це допоможе розслабитися і відпочити від повсякденних турбот. Ви зможете налаштуватися на відповідальний крок — взяти на себе зобов’язання бути гідною людиною і більше не зазіхати на честь стосунків.

Читайте любовний гороскоп на 2018 для інших знаків зодіаку:

Любовний гороскоп на 2018 рік Овен

Любовний гороскоп на 2018 рік Тілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Близнюки

Любовний гороскоп на 2018 рік Рак

Любовний гороскоп на 2018 рік Лев

Любовний гороскоп на 2018 рік Діва

Любовний гороскоп на 2018 рік Терези

Любовний гороскоп на 2018 рік Скорпіон

Любовний гороскоп на 2018 рік Стрілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Водолій

Любовний гороскоп на 2018 рік Риби

Любовний гороскоп на 2018 рік Козоріг

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2018 рік

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *