Любовний гороскоп на 2018 рік Діва

Любовний гороскоп на 2018 рік Діва

Протягом цього року людям, народженим під сузір’ям Діва, доведеться посилено вирішувати проблеми. Особливо це стосується питань, пов’язаних з прихильниками. Дів чекає запекла боротьба за свої почуття.
Відносно спокійним і стабільним місяцем для Дів стане тільки січень. У професійній діяльності і в сім’ї ніяких змін не передбачається. Звичайно, без дрібних непорозумінь не минеться, але загалом місяць не залишить негативних вражень і спогадів. Зірки рекомендують Дівам, що вже наприкінці січня варто звернути пильну увагу на поведінку свого супутника життя. Зумівши правильно прочитати знаки, що подаються долею, Дівам вдасться зрозуміти, з якого боку чекати неприємних несподіванок.
На самому початку лютого друга половина Дів підкріпить свої слова діями. У якій конкретно області виникне проблема, сказати складно. Але це обов’язково буде щось дестабілізуєче — пристрасть до наркотичних засобів, здійснення незаконного виду діяльності, підпільна гра в карти на гроші, алкогольна залежність і тому подібне
Обранець буде впевнений, що в будь-який момент зможе повністю викоренити цю проблему. Стане запевняти Діву в тому, що згубне заняття приведе тільки до зміцнення стосунків, що воно здійснюється суто в інтересах сім’ї. У деякі моменти Діві здасться, що такі слова не позбавлені певного сенсу. Але не слід довіряти словам! Адже в символічному гороскопі для Дів чітко позначені руйнівні події, пов’язані з падінням устоїв. Це може статися в період з лютого по травень.
Саме Діви покликані врятувати сімейне щастя, тільки від них залежить подальша доля шлюбу. Але простим навіюванням вони навряд чи доб’ються позитивного результату, необхідно буде вживати ефективніші заходи. Головне — не дати собі зламатися під вантажем проблеми і діяти. Слід рішуче взяти кермо влади у свої руки і направити другу половину на шлях виправлення.
Діви, не пов’язані з партнером узами шлюбу, звичайно, можуть не звертати уваги на його поведінку і, нічого не пояснюючи, припинити стосунки. Але після такого вчинку вони можуть довгі роки жалкувати, що не допомогли людині уникнути багатьох неприємностей.

У літній період ситуація в стосунках дещо стабілізується, що спричинить послаблення контролю зі сторони Дів. Але, не дивлячись на стабілізацію, слід постійно нагадувати супутнику життя про необхідність самоконтролю.
З настанням осінніх місяців життя Дів увійде до свого звичного русла, стосунки з коханою людиною остаточно вирівняються, а від проблем залишаться лише спогади, які незабаром забудуться. Наприкінці 2018 року зірки нададуть Дівам можливість повноцінного відпочинку після такого насиченого подіями року. А Діви, у свою чергу, скористаються цим повною мірою.

Читайте любовний гороскоп на 2018 для інших знаків зодіаку:

Любовний гороскоп на 2018 рік Овен

Любовний гороскоп на 2018 рік Тілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Близнюки

Любовний гороскоп на 2018 рік Рак

Любовний гороскоп на 2018 рік Лев

Любовний гороскоп на 2018 рік Терези

Любовний гороскоп на 2018 рік Скорпіон

Любовний гороскоп на 2018 рік Стрілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Козоріг

Любовний гороскоп на 2018 рік Водолій

Любовний гороскоп на 2018 рік Риби

 

Любовний гороскоп на 2018 рік Діва

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *