Любовний гороскоп на 2018 рік Близнюки

Любовний гороскоп на 2018 рік Близнюки

Увесь 2018 рік люди, народжені під сузір’ям Близнюків, купатимуться в любові і ласці. У зимові місяці підопічних цього зодіакального знаку охоплять такі почуття, як радість, ніжність і всеосяжне щастя. Людина, яка зустрінеться Близнюкам на початку року, здасться ідеальним партнером для створення міцних сімейних стосунків. Проте об’єкт обожнювання не стане поспішати зв’язувати своє життя шлюбними узами.
У сім’ї Близнюків існує велика вірогідність виникнення розбіжностей, внаслідок чого вони стануть наполегливо домагатися усунення всіх конфліктних ситуацій. Близнюки, не пов’язані узами шлюбу, зможуть, нарешті, відшукати відповідного партнера для створення міцних стосунків. Але зірки радять не поспішати, а зібрати про кандидата якомога більше інформації.
Любовні фантазії Близнюків в 2018 році будуть настільки безмежні, що ним, напевно, позаздрили б найзавзятіші ловеласи. Отримавши відмову від об’єкту жадання, Близнюки не опустять рук, а почнуть з новою силою таранити непробивний захист. Така наполегливість приведе в захват обох. Насправді кохана людина Близнюків згоратиме від пристрасті до нього, але вважатиме за краще тримати свої почуття в секреті, розтягуючи тим самим задоволення від напористих знаків уваги.
Спочатку квітня Близнюки остаточно виб’ються з сил і втратять всяку надію завоювати увагу об’єкту своїй пристрасті. Це спричинить послаблення натиску з їх боку із-за побоювань виникнення протилежного ефекту. Обожнювана Близнюками людина, звичайно, зверне на нього свою увагу, але мета так і залишиться недосягнутою. Адже Близнюки хочуть від об’єкту своєї пристрасті не тільки уваги до своєї персони, але наявність ніжних почуттів.
У 2018 році зірки настійно рекомендують Близнюкам вести відкриту і чесну гру при вирішенні всіх без виключення питань. Це допоможе досягти успіхів у будь-яких справах і зміцнити вже наявні досягнення. Якщо Близнюки не зможуть стримувати пориви емоцій і піддадуться спокусі прикрасити дійсність, в літній період настане «момент істини» — їм доведеться відповісти за все сказане. Якщо в першому півріччі підопічні цього знаку не вчинять ніяких помилок, друга половинка прийме їх з усіма недоліками, почне довіряти і цінувати ще більше.

З приходом осені в життя Близнюків увірветься довгоочікувана еротика. Вони із задоволенням почнуть пожинати плоди своїх зусиль, які були прикладені впродовж попередніх місяців. Сімейних представників цього знаку супутники життя оточать увагою і турботою. Близнюки насолоджуватимуться романтичною атмосферою, створеною в домі.
Близнюки, не пов’язані сімейними узами, так само зможуть повною мірою відчути усю пристрасть і глибину почуттів зі сторони свого партнера. Втіляться в реальність усі заповітні бажання Близнюків, а весілля, призначене на кінець осені або початок зими 2018 року, може вийти незабутнім і на рідкість розкішним.

Читайте любовний гороскоп на 2018 для інших знаків зодіаку:

Любовний гороскоп на 2018 рік Овен

Любовний гороскоп на 2018 рік Тілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Рак

Любовний гороскоп на 2018 рік Лев

Любовний гороскоп на 2018 рік Діва

Любовний гороскоп на 2018 рік Терези

Любовний гороскоп на 2018 рік Скорпіон

Любовний гороскоп на 2018 рік Стрілець

Любовний гороскоп на 2018 рік Козоріг

Любовний гороскоп на 2018 рік Водолій

Любовний гороскоп на 2018 рік Риби

Любовний гороскоп на 2018 рік Близнюки

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *