Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2015 рік. Зустріч Нового року 2015

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2015 рік. Зустріч Нового року 2015

Для Овнів любовний гороскоп на 2015 рік обіцяє, що кохання для них у рік Кози стане головним почуттям, головне, не треба втрачати голову. Тільця в 2015 році зустріне несподівана затребуваність серед протилежної статі, ну а в другій половині року неминучою буде зустріч з Вашою майбутньою другою половинкою. Близнюкам астрологи віщують низку перевірок з боку свого партнера, намагайтеся сприйняти це з філософської точки зору, адже таким чином Ви можете перевірити наскільки міцні Ваші відносини.

Ракам любовний гороскоп на 2015 рік настійно рекомендує серйозно налаштуватися на пошуки тієї єдиної, про яку Ви мрієте. Левів підстерігає ціла смуга перешкод романтичного характеру, правда приємних і цікавих. Діви ж у 2015 році найімовірніше повернуться до своїх колишніх, а тим хто вже перебуває у шлюбі настійно рекомендується відправитися зі своїм чоловіком або дружиною в яку-небудь незабутню подорож.

Гороскоп на 2015 рік (любовний) для Терезів прогнозує безліч романтичних знайомств, які з часом переростуть у серйозні стосунки. Скорпіонам слід звернути увагу на свого обранця, адже цілком можливо, що він – зовсім не той, хто потрібен Скорпіону. Квітень, травень, серпень і липень характеризуються, як найбільш ревниві місяці для Стрільців.

Тим Козерогам, які все ще перебувають у цивільному шлюбі любовний гороскоп 2015 радить узаконити свої відносини, а ось самотні Козероги найближчим часом зустрінуть свою людину. 2015 рік усім Водоліям без винятку запропонує варіант знайомств через різні інтернет-сервіси або листування. А для Риб ж найбільш щасливими романтичними місяцями стануть травень, червень, липень і квітень.

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2015 рік. Зустріч Нового року 2015

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *