Любовний гороскоп для Риб на 2019 рік

Любовний гороскоп для Риб на 2019 рік

Уповільнені романи у минулому — час проявити ініціативу, і обрати справжнього прихильника, який зробить життя Риб веселим, яскравим, і трішечки заплутаним (усе, як ви любите).

Риби 1 декади (20.02-28.02). У рік Жовтого Кабана залишайтеся собою, і будь-яка вподобана людина опиниться біля ваших ніг. Але Рибки не повинні забувати — де один прихильник, там і до армії залицяльників недалеко. Тому крутіть романи, отримуйте подарунки, і поглядайте на календар — у кінці літа вас чекають в РАЦСі. Реєстраторка вже попереджена, а з нею, самі знаєте, жарти погані.

Риби 2 декади (1.03-10.03). Парик куплено, окуляри затемнені — залишилося переїхати, і поміняти ім’я. Адже Кабан вас попереджав, що флірт заведе вас в любовні нетрі, і романтичну гущавину. Хоча маскування навряд чи допоможе сховатися від поклонників — вони вас відчувають, адже Риби самі навчили їх магічним штучкам. Доведеться розписатися з самим ініціативним залицяльником — не бійтеся, це не боляче.

Риби 3 декади (11.03-20.03). Фігурка ідеальна, характер ангельський, а половинки все немає і немає. Не там шукаєте, милі Рибки — ваш обранець зовсім поряд, треба лише зняти рожеві окуляри, і розігнати непотрібних залицяльників. Загалом, якщо побачите людину в жовтому наряді, і з відром землі в руках, не сумнівайтеся — це Кабан попрацював, і помітив вашу Любов своїм кольором, і своєю стихією.

Любовний гороскоп для Риб на 2019 рік

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *