Любовний гороскоп для Раків на 2019 рік

Любовний гороскоп для Раків на 2019 рік

Кабан нагородить Раків новими прихильниками, але вихованцям Місяця слід пам’ятати: щирість в стосунках в 2019 році понад усе. Так що, любовні інтриги краще залишити у минулому.

Раки 1 декади (22 червня — 1 липня). У рік Жовтого Кабана Раків потягне на пригоди, але романи-одноденки не для вас. Скривджені прихильники не залишать вихованців Місяця в спокої, і вигадиватимуть витончені способи помсти. То пелюстки троянд в під’їзді, то серенади в три години ночі — пожалійте сусідів, і замисліться про серйозні стосунки. А фліртувати краще в темряві — ніхто не побачить, і не приревнує.

Раки 2 декади (2 липня — 11 липня). Вигляньте у віконце, побачите трішки прихильників— це на початку 2019 року, а літом залицяльників додасться, і припаде, нарешті, зробити вибір. Кабан давно знає вашу половинку, і обов’язково хрюкне, коли ви виявитеся поруч. Не бійтеся жінки-реєстраторки — це вона на вигляд така важлива і серйозна, а в душі просто лапочка (можете і на весілля її запросити).

Раки 3 декади (12 липня — 23 липня). Модний одяг, шикарна зачіска — та Раків просто не впізнати, і Кабан знає причину змін. Вихованці Місяця закохалися, і цього разу серйозно і назавжди. Тільки перед походом в РАЦС розберіться зі своїми поклонниками — запропонуйте залишитися друзями, а якщо не допоможе, запросите бригаду будівельників. Нехай зносять ваш балкон, і співати серенади буде ніде.

Любовний гороскоп для Раків на 2019 рік

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *