Любовний гороскоп для Діви на 2019 рік

Любовний гороскоп для Діви на 2019 рік

Бути пристойними нудно, бути вульгарними нецікаво — шукайте золоту середину, і в рік Кабана прихильники почнуть бігати за Дівами табунами.

Діви 1 декади (24 серпня — 2 вересня). У рік Кабана для вас відкриється вакансія викладача в школі Пікапа. Усі без виключення Діви здатні закадрити будь-яку людину за декілька хвилин. Але будьте акуратніші — Купідон потерпить, та і випустить у вас парочку отруєних коханням стріл. А там і прогулянки почнуться всякі романтичні, і самі не помітите, як опинитеся в РАЦСі.

Діви 2 декади (3 вересня — 13 вересня). Прихильників в рік Жовтого Кабана у вас греблю гати. Озирайтеся іноді на всі боки, адже залицяльники — народ пронирливий, і дуелі влаштовує. Декілька прихильників сплять і бачать, коли ви вберетеся в костюм жениха чи нареченої, а інші поклонники розробляють підступний план по винищуванню суперників.

Діви 3 декади (14 вересня — 23 вересня). Потурбуйтеся про звукоізоляцію — спати із-за нічних серенад просто неможливо. А краще домовитеся із сусідами — нехай вчаться підморгувати, раптом прихильники виберуть кого-небудь із мешканців. До речі, в рік Хрюші повз вікна раз у раз пролітають дивні птахи, а в дзьобах у них симпатичні свертки — лелеки носяться не до дощу, і ви можете готувати дитячу кімнату.

Любовний гороскоп для Діви на 2019 рік

Повернутись на сторінку Любовний гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *