Кухня в стилі фен-шуй: декілька порад

Кухня в стилі фен-шуй: декілька порад

Кухня — це своєрідний символ, де приємно зібратися і з родичами, і з друзями, щоб обговорити проблеми або просто поговорити.

Функціональна кухня

Зазвичай кухонні меблі діляться на три функціональні групи. Перша завжди вирішується в єдиному комплексі з газовою плитою, мийкою і очисником повітря. Друга — це обідній стіл і місця навколо нього. Третю групу можна назвати додатковою, оскільки вона необов’язкова, хоча сучасні господины не уявляють, як без неї можна обходитися, — це навісні шафи і полиці. Предмети, які зберігаються на полицях, і продукти видно. Крім того, оригінальні баночки для продуктів і красивий посуд самі по собі створюють ефектне оформлення кухні.

Колірна гамма для кухні

Зверніть увагу на колірну гамму. На кухні вона повинна допомагати або розслабитися, або, навпаки, чинити стимулюючу дію. Оскільки кухня — це місце, де завжди тепло, то для неї особливо гарними будуть холодні відтінки блакитного, сірого, фісташкового, зеленого. В темних кухнях краще використовувати пастельні тони: лимонний, рожевий, абрикосовий, персиковий. Психологи радять уникати на кухні насичених тонів, контрастних кольорів і складних малюнків на робочих поверхнях, оскільки це все додатково стомлює. Зараз все частіше звичні фіранки замінюються жалюзі, навіть в кухні. З допомогою жалюзі можна створити неповторний інтер’єр. Для кухні підходять як вертикальні, так і горизонтальні жалюзі.

Кухня в стилі фен-шуй

Згідно фен-шуй, ідеальне місце для робочого столу — біля входу до кухні, оскільки таким чином можна вітати Ци і бачити всіх, хто входить.

Мойка не повинна знаходитися перпендикулярно робочій поверхні, оскільки це протиставлення Ци і при цьому не повинна стояти на одній лінії з основним входом до кухні. Вважається, що у такому разі можуть витекти всі гроші з будинку. Сама кухня має бути просторою. Передзвони «вітряних дзвіночків» біля вхідних дверей в кухню притягнуть нові можливості у ваше життя.

Кухня в стилі фен-шуй: декілька порад

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *