Кути у будинку: як нейтралізувати негативну енергетику

Кути у будинку: як нейтралізувати негативну енергетику

Кут — це особливе місце у будь-якому приміщенні. Його можна розглядати як своєрідну геометричну фігуру, в якій ув’язнені одночасно сили як гармонії, так і дисгармонії, балансу і дисбалансу. Щоб кути працювали вам на благо, потрібно приділяти їм особливу увагу.

Зовнішні і внутрішні кути у будинку

Кут зовсім не простий з магічної точки зору. І дуже небезпечний — з енергетичної точки зору. Річ у тім, що кути, за суттю, є свого роду енергетичними вампірами і легко, і невимушено висмоктують усю енергію у тих, хто там випадково опинився. Біоенергетики навіть стверджують, що кути здатні створювати енергетичний «вітер», який «здуває» з людини частинки його біополя, що спричиняє за собою появу втоми, стресу, послаблення імунітету і різних невдач. Крім того, кути — просто рай для скупчення не лише пилу, а й всілякого негативу і згустків негативної енергії. Тому так важливо при прибиранні з особливою ретельністю мити саме кути.
Кути розрізняють зовнішні і внутрішні. І всі вони шкодять, але кожен — по-своєму. І чим гостріше кут, тим сильніше він діє.

Внутрішні кути — це ті, які утворюються стінами будинку. Саме внутрішні кути найактивніше висмоктують енергію. Через них позитивна енергія покидає приміщення, а ось негативна міцно «зависає».
Зовнішні кути — це, наприклад, кути столу, шафи або ребристі виступи будівельних конструкцій. Їх шкідливе завдання полягає в тому, щоб руйнувати ауру і шкодити здоров’ю. Ось звідки бере своє походження прикмета, що на кутах столу сидіти не можна. Крім того, по зовнішніх кутах тече негативна енергія, яка перетворюється на отруєні стріли, що б’ють найвразливіші органи і системи організму.

Небезпека кутів і їх негативна енергетика

В силу подібних властивостей біоенергетики не рекомендують влаштовувати в кутах ні робоче місце (наприклад, письмовий стіл), ні місце тривалого відпочинку (диван або ліжко). Також потрібно пам’ятати: чим менше кімната, де людина працює або спить, тим швидше і сильніше витікає її енергія через кути. У маленькій кімнаті енергії втрачається в рази більше, ніж у великій.
Тому рекомендується в маленьких кімнатах робити регулярне енергетичне чищення кутів і всього простору, а ліжка та інші меблі по можливості ставити від кутів чимдалі.
Правда, не всі наші квартири і офіси дозволяють грамотно розпорядитися простором і зробити його безпечним на всі сто процентів. Проте частково нейтралізувати шкідливу дію кутів завжди можна.
Для того, щоб кут перестав шкодити, туди можна поставити горщик з якою-небудь в’юнкою квіткою. Рослина, по-перше, перешкоджатиме куту висмоктувати енергію, а по-друге, візьме на себе негатив, що скупчився там. Тому не варто дивуватися, якщо квітка, що стоїть в кутку, почне раптом чахнути — свою благородну місію вона виконала, і її потрібно замінити іншою. Також узабезпечити кут можна за допомогою поличок, стелажів і етажерок, ‘які «прикриють» канали для відкачування енергії.
А щоб нейтралізувати негативну дію кута, що виступає, протягніть уздовж нього будь-яку нитку, мотузок або шнур, щоб потік енергії струмував по ньому вниз і м’яко розтікався по підлозі. Ця енергія, до речі, стане прекрасним додатковим джерелом енергії будинку і даруватиме гарний настрій, добре здоров’я і відновить сили мешканців.

Червоний кут

Раніше у будинках був особливий кут, який не був енергетичним вампіром, — так званий червоний кут. Як правило, він розташовувався в південній або південно-східній частині будинку і неодмінно — по діагоналі від печі. Вся шкідлива сила кута нейтралізувалася завдяки численним іконкам, які його прикрашали. У сучасних квартирах теж можна створити свій червоний куточок, приставивши до стіни високою столик або спеціальну шафку, вкривши її красивою скатертиною і виставивши на неї святі образи.
Що ж до висоти такого кута, то його не можна розташовувати нижче лінії очей, оскільки на святі образи заборонено дивитися зверху вниз. Розташовуватися такий куточок повинен навпроти вхідних дверей і по можливості — на сході, де встає сонце.

Як використати кут собі на користь

Втім, кути можна використати собі на благо. Завдяки своїй здатності бути «пилососом» кут може забрати негатив, що скупчився на вас.
Якщо ви себе погано почуваєте, знаходитеся в депресії і отримали негатив на роботі, то вдома встаньте на деякий час в кут, і він позбавить вас від негативної енергії, що накопичилася.
З тієї ж причини і дітей, що розпустувалися, з давніх пір ставили ненадовго в кут — щоб той «відкачав» надлишок енергії.
А ще кут може реалізувати ваше бажання. Але не будь-хто, а «кут сили» — найдальший кут, розташований по діагоналі від вхідних дверей. У цей кут можна помістити той предмет, що символізує ваше бажання. Для грошей поставте в «кут сили» скарбничку, покладіть гаманець або приколіть картинку про багатство. Для любові поміщайте парні предмети, наприклад, дві цукерочки, два сердечка, два лебеді.
Але пам’ятаєте, притягати за допомогою «кута сили» дозволяється тільки щось одне!

Кути у будинку: як нейтралізувати негативну енергетику

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.