Конкурс Знайди заначки

Конкурс Знайди заначки (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Знайди заначки

Актуальна тема — невеликі суми, відкладені чоловіком із зарплати на пиво з друзями. Будь-яка жінка — майстер відшукувати заначки, і кожна має в цій справі власні напрацювання і секрети. Чом би не визначити, хто із співробітниць краще за усіх розшукує заначки?
Реквізит конкурсу — готівка, сто гривень десятками на кожну пару учасників.
Гравці діляться на пари: чоловік і жінка. Кожній парі видається десять купюр по десять гривень.
За сигналом ведучого пари розходяться по затишних місцях, і жінки ховають асигнації на партнерах. Можна використати кишені, шкарпетки, класти гроші за пазуху, у брюки.
«Заряджені« пари збираються в центрі залу. Ведучий міняє партнерів, і нові пари вибудовуються в лінію. Далі звучить сигнал, і жінки починають шукати заначки. Та, хто першою знайде усю сотню, і оголошується переможницею.

Конкурс Знайди заначки, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *