Конкурс Зігрівалки

Конкурс Зігрівалки (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Зігрівалки

У конкурсі беруть участь дві команди дівчат по 3 гравця, і один хлопець. Мета конкурсу — зігріти хлопця своїм тілом не торкаючись до нього руками, при цьому дві команди дівчат змагатимуться між собою. Після того, як кожна команда дівчат потерлася об хлопця, глядачі оплесками обирають переможця. Але це тільки початок тому, що зараз переможцям треба змагатися з хлопцем, якого вони зігрівали. І дівчата і хлопець по черзі повинні знімати свій одяг, а потім знову зігріти хлопця. Вже в цьому випадки можна застосовувати руки.

Конкурс Зігрівалки, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *