Конкурс Жонглери

Конкурс Жонглери (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Жонглери

Для конкурсу знадобляться кульки для пінг-понгу або маленькі гумові м’ячики. У конкурсі беруть участь пари. Представники однієї пари встають один навпроти одного на відстані 2-3 метрів. Кожній парі ведучий дає по одній кульці (чи м’ячику). Представники однієї пари повинні перекидати цю кульку один одному. Якщо в течії хвилини у якоїсь пари кулька впаде, то пара вибуває з конкурсу. Через хвилину ведучий дає парам ще по одній кульці, тепер уже вони повинні перекидати не одну, а дві кульки. Якщо у якоїсь пари кулька впаде, то пара вибуває з конкурсу. Через хвилину ведучий дає парам ще по одній кульці і так далі, поки не залишиться одна найстійкіша пара. Вона і оголошується переможцем.

Конкурс Жонглери, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *