Конкурс Жартівливий тест

Конкурс Жартівливий тест (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Жартівливий тест

Цей тест можна провести за участю усіх присутніх. Учасникам роздають ручки і листки паперу. На листках вони повинні в стовпчик написати певні абревіатури. Навпроти кожної з них учасникам пропонують написати рядок із пісні або вірша.
Після того, як усі виконають завдання, повідомляється значення незрозумілих абревіатур і кожен учасник може дізнатися сам і показати сусідам по столу результати (визначене рядком із пісні).
Абревіатури можна придумати будь-хто, головне, щоб вони відповідали темі свята. Щоб розвага не затягувалася, досить трьох-п’яти моментів.
Наприклад, для святкування результатів минулого року можна запропонувати наступні назви моментів і їх скорочення :
ПДР (перший день року)
ПТР (перший тиждень року)
СР (середина року)
ТДЗР (тиждень до закінчення року)
ПП (підсумковий прибуток)
КП (кращий працівник),
КМФ (кращий менеджер фірми),
ППР (премія за підсумками року).
КТУ (коефіцієнт трудової участі) і так далі

Конкурс Жартівливий тест, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *