Конкурс Застільний міні-футбол

Конкурс Застільний міні-футбол (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Застільний міні-футбол

Реквізит: трубочки для коктейля за кількістю гравців, і стільки ж кульок для пінг-понгу. Крім того, варто трохи підготувати трасу — розставити на столі пляшки і склянки так, щоб утворилися доріжки, якими гравці гнатимуть свої кульки.
Гра полягає в тому, що гравець дме на кульку через соломинку, що і примушує кульку котитися. Якщо потренуватися певний час, то можна добитися досить осмисленого руху кульки в потрібну сторону. Але підбадьорені деякою кількістю алкоголю гості помилятимуться і блудитимуть, що викличе сміх і жарти за столом.
Краще всього грати попарно, на вибування. Спочатку змагаються двоє, потім місце програвшого займає новий учасник. Такий чемпіонат може зайняти увесь вечір, що викличе бурю захвату.

Конкурс Застільний міні-футбол, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *