Конкурс Зайвий помер

Конкурс Зайвий помер (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Зайвий помер

Гра побудована за принципом дитячої гри «Зайвий вибув». З гостей викликаються 5-6 охочих прийняти участь в конкурсі. На стіл ставляться чарки (чи келихи) на одну менше, ніж кількість учасників. У чарки наливається горілка, коньяк, вино (усе, що побажаєте). По команді ведучого (наприклад, оплеск) учасники починають ходити навколо столу. Як тільки ведучий подає умовний сигнал, учасникам необхідно схопити будь-яку з чарок і тут же її випити. Той, кому чарки не вистачило, вибуває. Після цього одна чарка забирається зі столу, інші наповнюються, і гра триває так само, як описано вище. Головне, щоб чарок завжди було на одну менше кількості граючих. Гра закінчується тоді, коли який-небудь з двох учасників, що залишилися, вип’є останню чарку. За відсутності закуски і досить містких чарок фінал виглядає неймовірно, оскільки ходінням навколо столу це назвати зазвичай важко.

Повернутися на сторінку Конкурси

Конкурс Зайвий помер, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *