Конкурс З табличками

Конкурс З табличками (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс З табличками

Для конкурсу знадобляться папірці з написом (жираф, бегемот, гірський орел, бульдозер, хліборізка, качалка, огірочок і так далі) При вході кожен гість отримує своє нове ім’я — йому прикріпляється на спину папірець з написом. Кожен гість може прочитати, як називаються інші гості, але, природно, не може прочитати, як називається він сам. Завдання кожного гостя — упродовж вечора упізнати у інших своє нове ім’я. Гості на питання можуть відповідати тільки «Так або ні». Перемагає той, хто першим дізнався, що написано на його папірці.

Конкурс З табличками, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *