Конкурс З огірком

Конкурс З огірком (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс З огірком

У цей конкурс можна грати з будь-якою кількістю гравців, які, до речі, можуть бути будь-якого віку і будь-якої статті. Гра проходить на ура також у будь-якому стані. А суть її така. Усі охочі стають в коло, в який стає і ведучий. Причому коло має бути досить щільним — пліч-о-пліч, а руки знаходяться ззаду. Береться звичайний свіжий огірок. Завдання ведучого визначити, в чиїх руках цей огірок зараз знаходиться. А завдання гравців — передавати огірок один одному, причому, коли ведучий не дивиться, відкушувати по шматочку. Жувати треба теж дуже обережно, щоб не збудити зайвих підозр ведучого. Якщо операція пройшла вдало і огірок непомітно від ведучого був з’їдений, значить, ця сама жертва власної неуважності виконує бажання колективу!

Конкурс З огірком, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *