Конкурс З ковдрою

Конкурс З ковдрою (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс З ковдрою

Конкурс для двох (можна і більше) гравців. Хлопця і дівчину, знайомство яких ніякої ролі не грає, саджають окремо, кожного під ковдру. Учасники сидять навпочіпки на підлозі. Ведучий, зазвичай єдиний, хто знає, чим усе повинно закінчитися, прихованим під ковдрами учасникам говорить наступне: — На кожному з вас є одна зайва річ, зніміть і віддайте її мені. Далі слідує, послідовність речей, які знімаються та простягаються тремтячою рукою з-під ковдри. Ну, якщо гра дійшла до кульмінаційного моменту, коли знімати-то загалом нічого, ведучий вимовляє фразу, яка воднораз примушує жертв випробувати почуття жаху: — Друзі мої, ви не вгадали, цей предмет все ще на вас, це — ковдра! Зніміть і віддайте її мені. Далі спостерігається сцена, коли щось під ковдрою вчіплюється усіма кінцівками в неї зсередини, кричить і ганебно уповзає. Усе, правда, залежить від міри. Слід сказати, що якщо один з учасників здогадався на ранній стадії, тобто коли ще майже одягнений, про те, що це — ковдра, то він (вона) просто відходить убік і веселиться над тим, що відбувається.

Конкурс З ковдрою, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *