Конкурс Яблучний бій

Конкурс Яблучний бій (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Яблучний бій

Викликаються два добровольці, бажано добре знайомі один з одним хлопці. Інші стоять навкруги і зображують групу підтримки. Гравці сідають з двох сторін невеликого столика, перед кожним ставиться свічка, в руки дається запальничка (сірники) і яблуко. Завдання просте — хто швидше з’їсть своє яблуко. Але яблуко можна їсти тільки тоді, коли горить твоя свічка. А свічку супротивник може задути і тоді гравцеві, перш ніж ще раз укусити яблуко, доведеться запалювати її знову. Якщо гравці добре знайомі, то зазвичай за час гри устигають висловити усе, що думають з приводу свічок, яблук і один одного.

Конкурс Яблучний бій, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.