Конкурс Я ніколи не…

Конкурс Я ніколи не… (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Я ніколи не…

Цей конкурс допоможе людям краще упізнати один одного. Фішками можуть послужити велика квасолина, сірники, або інші невеликі однакові предмети. Перший гравець говорить: «Я ніколи не…». Далі він називає те, що ніколи не робив у своєму житті (гра на чесність). Наприклад:
— не тримав кішок у будинку
— не був за кордоном
— не носив чоботи
— не голився і так далі
Припустимо, гравець сказав «Я ніколи не їв ананаси». Усі гравці, які їли ананаси, повинні дати йому по одній фішці. Потім хід переходить до іншого гравця, і він називає те, що ніколи не робив. Завдання кожного гравця назвати щось таке, що він ніколи не робив, а усі або більшість присутніх робили. Конкурс закінчується через певну кількість кіл. Виграє той, хто набрав найбільшу кількість фішок.

Конкурс Я ніколи не…, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *