Конкурс Хто швидше одягнеться

Конкурс Хто швидше одягнеться (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Хто швидше одягнеться

Гості діляться на дві або більше команди. Кожна команда отримує валізу або велику сумку, в якій знаходяться сорочка, брюки, шапка з шарфом і пара кросівок. По команді перший учасник від кожної команди підбігає до валізи, надіває на себе усі вказані речі, ляскає в долоні, потім знімає і складає назад у валізу, закриває її і бігом повертається до команди. Далі наступний гравець виробляє те саме. Команда, яка перша закінчила естафету, вважається переможцем.

Конкурс Хто швидше одягнеться, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *