Конкурс Хто минуле згадає…

Конкурс Хто минуле згадає… (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Хто минуле згадає…

Цей конкурс визнається найбільш патріотичним по відношенню до своєї компанії. А також це змагання дуже подобається босам.
Суть конкурсу — згадати деяке знаменне, а головне — позитивну подію з життя рідної компанії.
Варто згадати, як, скажімо, Іван Іванич забув за неуважністю теку з документами в таксі, і як усім відділом, потихеньку від боса, обдзвонювали служби таксі і просили диспетчерів оповістити водіїв. Чи як Валерія Петрівна проявила винахідливість і дотепність, і зачарувала перевіряючих з податкової. Чи, як шеф зібрав усіх співробітників, і почав надзвонювати на їх мобільні, щоб послухати, який рингтон поставили на його номер. Загалом, таких історій в кожному колективі — вагон і маленький візок.
Перемагає той, хто згадає найбільш позитивний, дотепний і смішний випадок.

Конкурс Хто минуле згадає…, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *