Конкурс Хто це?

Конкурс Хто це? (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Хто це?

Візьміть кожного по листку паперу і намалюйте згори голову — людини, тварини, птаха. Загніть лист так, щоб намальований не було видно тільки кінчик шиї. І передайте малюнок сусідові. У кожного учасника гри виявився новий лист із зображенням, якого він не бачив. Усі малюють верхню частину тулуба, знову «ховають» малюнок і передають сусідові, щоб на новому отриманому листку домальовувати кінцівки. А тепер розгорніть усі малюнки і подивіться, які на них зображені істоти.

Конкурс Хто це?, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *