Конкурс Хрестики-нуліки

Конкурс Хрестики-нуліки (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Хрестики-нуліки

Щоб активізувати гостей під час затишшя на святі, проведіть цей конкурс. Вам буде потрібен тільки маркер і спеціально заготовлене поле для «хрестиків і нулів». Але… Під кожним ігровим квадратом, куди будуть поставлені хрестики, має бути заховане ігрове завдання — нехай воно буде на зворотному боці ігрового поля. Хрестик № 1 — завдання: «Випити хочу». Хрестик № 2 — завдання: «Щас заспіваю»!. Хрестик № 3 — завдання: «Цілуватися хочу»!. Хрестик № 4 — завдання: «Ах, яка жінка! Танцюватимемо»!. Таким чином, тривале затишшя Ви заповните веселощами.

Конкурс Хрестики-нуліки, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *