Конкурс Воно

Конкурс Воно (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Воно

З учасників вечірки обирається ведучий і доброволець. Добровольця саджають на стілець і зав’язують очі. Ведучий починає по черзі вказувати на учасників і ставити питання: «Воно»? Той, на кого ляже вибір добровольця, стає таким, що «цілує». Ведучий, показуючи у будь-якій послідовності на губи, щоку, лоб, ніс, підборіддя, на скільки вистачить уяви, ставить питання: «Сюди»? — доки не отримає ствердну відповідь добровольця. Продовжуючи, ведучий показує на пальцях всіляку кількість, запитує добровольця: «Стільки»? Отримавши згоду, ведучий ухвалює «вирок», обраний самим добровольцем, — «воно» цілує тебе, приміром, в лоб 5 разів. Після закінчення процесу доброволець повинен вгадати, хто ж його цілував. Якщо він вгадав, то займає його місце, якщо ж ні, то гра поновлюється з тим самим добровольцем. Якщо доброволець не вгадує підряд три рази, то він займає місце ведучого.

Конкурс Воно, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *