Конкурс Влучність

Конкурс Влучність (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Влучність

Реквізитом для цього конкурсу має бути дартс. Співробітники вибирають найвлучніших. Відбіркові змагання мають на увазі надання усім бажаючим можливості тричі метнути дротик. За підсумками відбіркового туру виявляються влучні співробітники.
Далі усе просто. Ведучий записує, скільки очок набрав кожен учасник. Після кожного туру той, хто набрав найменшу кількість очок, вибуває зі змагань. Учасники, що залишилися, продовжують змагання.
Глядачі сидять за столом і підтримують учасників.
Врешті-решт залишається двоє найвлучніших. Серед них і розігрується головний приз. Це може бути пляшка дорогого алкоголю, а можливо адміністрація фірми оголосить в якості призу грошову премію або додатковий вихідний для переможця.

Конкурс Влучність, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *