Конкурс Відгадалки

Конкурс Відгадалки (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Відгадалки

Конкурс для компаній, в яких присутні ще погано знайомі один з одним. Ось правила гри. Число гравців має бути не менше 8-10 (інакше не особливо цікаво), причому захопливість процесу зростає пропорційно кількості учасників. Число хлопців повинне відповідати числу дівчат (8-8, наприклад). Ведучий пропонує усім хлопцям вийти з кімнати і потім пропонує кожній дівчині обрати собі одного хлопця. Отже, усі хлопці мають бути розподілені між дівчатами. Потім дівчата сідають в ряд, і в кімнату запускається перший хлопець. Він повинен вгадати, яка дівчина його загадала. Визначившись з вибором (дівчата ніяким чином не повинні як-небудь реагувати на його допитливі погляди), хлопець цілує дівчину, яка, на його думку, загадала його. Якщо він не правий (а це швидше за все — на перших порах), дівчина дає йому соковитий ляпас, і він повертається до своїх «колег». Потім заходить наступний претендент. Якщо ж хлопцю вдається вгадати, дівчина ніжно цілує його, і хлопець залишається в кімнаті. Тепер, коли пара з’єдналася, дівчина продовжує сидіти в ряду з усіма іншими дівчатами, і якщо хто-небудь з подальших претендентів поцілує її, хлопець, що раніше вгадав її, повинен схопитися і стусанами вигнати нахабу за двері. Конкурс йде весело, особливо, коли бачиш як мало вас залишилося за дверима… Програє той, хто останнім знайде свою дівчину.

Конкурс Відгадалки, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *