Конкурс Відгадай…

Конкурс Відгадай… (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Відгадай…

Усі учасники діляться на дві команди. Перша команда вигадує яке-небудь хитромудре слово, а потім говорить його одному з гравців протилежної команди. Завдання обраного — не видаючи ні звуку, тільки жестами, мімікою і пластикою рухів зображувати загадане слово, так, щоб його команда змогла відгадати що ж було задумано. Після успішного відгадування команди міняються ролями. Після деякої практики цей конкурс можна ускладнити і зробити на порядок цікавіше, загадуючи не слова, а фрази.

Конкурс Відгадай…, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *