Конкурс Вгадай, хто п’є горілку?

Конкурс Вгадай, хто п’є горілку? (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Вгадай, хто п’є горілку?

Це гра — розіграш і грати в неї можна лише усього один раз, але вона того варта. Умови прості: викликається будь-яка кількість учасників. Ведучий виносить відповідну кількість келихів (склянок і тому подібне, але бажано прозорих!), в яких налито грам отак по 150 рідини з соломинками. Ведучий оголошує: «Зараз я роздам кожному учасникові по келиху. В усіх, окрім одного келиха, налита чиста вода. А в одному келиху — чиста ГОРІЛКА»! Завдання кожного учасника : випити через соломинку вміст свого келиха, намагаючись не дати вгадати, що він п’є. Завдання тих, що спостерігають (усіх інших) вгадати: у кого саме налита горілка. Ну, а далі, відповідно, учасники потягують рідину, спостерігачі намагаються вгадати: хто ж п’є горілку, висловлюючи свої припущення, роблячи ставки і так далі. Коли усі конкурсанти усе випили, ведучий оголошує, що… це взагалі-то це розіграш і в усіх келихах налита горілка!!!

Конкурс Вгадай, хто п’є горілку?, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *